Jakie nowe rytmy przygotowało na rok 2014 Deante? Zlew Nu Jazz ze stali lub granitowy Country to propozycje uniwersalne, które sprawdza się w każdej kuchni.

Oszczędne i dobrze przemyślane wzornictwo - tak najkrócej opisać można najnowsze propozycje marki Deante. Zlew Country swą uniwersalność zawdzięcza prostocie. Ostre linie zlewozmywaków prostokątnych i brak zbędnych dodatków sprawiają, że idealnie wkomponują się zarówno w tradycyjną kuchnię w rustykalnym stylu, jak i w chłodną, nowoczesną.

W kolekcji Country Deante proponuje cztery zlewozmywaki bez ociekacza: 1-komorowy owalny oraz prostokątne: 1,5-komorowy oraz dwa 1-komorowe (54 i 68 cm).  Wszystkie są dostępne w dwóch kolorach: grafitowym i piaskowym.

Materiał, z którego je wykonano, jest odporny na zarysowania, wysokie temperatury i szok termiczny, więc ze zlewozmywaków Country będziemy korzystać przez długie lata. Deante daje na nie aż 10-letnią gwarancję.

Nu jazz to połączenie jazzu z muzyką elektroniczną. Podobny miks klasyki i nowoczesności cechuje nową linię zlewów Deante o tej nazwie. Stalowe zlewozmywaki bowiem to już klasyka, jednak prosta i bardzo funkcjonalna forma przywodzi na myśl surowy, industrialny styl.

Stalowe zlewozmywaki Nu Jazz są bardzo wszechstronne. Ich nienachalna, niemal przemysłowa estetyka wprowadzi industrialny sznyt do nowoczesnego wnętrza, a w klasycznej kuchni dyskretnie odda prym bardziej dekoracyjnym elementom wyposażenia, nic nie tracąc ze swojej funkcjonalności.

Linia NU Jazz to cztery zlewozmywaki: 1-komorowy z ociekaczem i bez niego oraz 1,5- i 2-komorowy bez ociekacza. Wszystkie modele kupimy w gładkim satynowym wykończeniu  lub w wersji dekor. Wykonane są z wysokiej jakości stali szlachetnej i mają 2-letnią gwarancję producenta.

źródło i zdjęcie: Deante