W minimalistycznych, industrialnych wnętrzach nie ma miejsca na przypadkowe detale. Dlatego wybór okapu do kuchni w tym stylu to sprawa dużej wagi. Okap Ciarko Pure Style zaprojektowano waśnie z myślą o takich aranżacjach.

Prostota i styl w najczystszej formie - taki jest okap Pure Style marki Ciarko Design. Surowa stylistyka, najlepsze materiały, dbałość o szczegół i doskonałe parametry techniczne - to jego najkrótsza charakterystyka.

W minimalistycznych i industrialnych wnętrzach, w których dominują prosta forma i nowoczesny design, okap kominowy Pure Style będzie się "czuł" jak ryba w wodzie.

Szlachetny, industrialny design chłodnej stalowej obudowy kryje silnik, który zapewnia wydajność nawet 750 m³/h, a jego głośność nie przekracza przy tym 51 dBA. Cztery zakresy prędkości pozwalają dopasować wydajność okapu do potrzeb.

Okap kuchenny Ciarko Pure Style może pracować w dwóch trybach: jako wyciąg lub pochłaniacz. Oznacza to, że jeśli nie posiadamy wylotu wentylacyjnego, zasysane powietrze będzie oczyszczane za pomocą filtrów wewnątrz okapu. Cena - około 1890 zł.

źródło i zdjęcie: Ciarko Design