Tej wiosny KOMFORT wprowadził do oferty kolekcję paneli "Scandinavian Style". Podłogi w najmodniejszych odcieniach bieli, szarości i beżu - choć dobrane z myślą o aranżacjach w stylu skandynawskim - rozświetlą każde wnętrze i dodadzą mu przytulności.

Wyboru podłóg do kolekcji "Scandinavian Style - panele, które rozjaśnią twój dom" dokonali projektanci współpracujący ze KOMFORTEM. Wyselekcjonowali 24 wzory paneli, idealnie pasujących do wnętrz inspirowanych stylem skandynawskim.

- Postawiliśmy na styl skandynawski, gdyż jak żaden inny łączy w sobie efektowny wygląd z funkcjonalnością i dlatego idealnie sprawdza się w polskich domach i mieszkaniach - mówi Ewa Nekresz, projektant wnętrz współpracująca z marką KOMFORT.

Styl skandynawski urzeka ciepłem i prostotą. Jasne przestrzenie, proste formy, neutralne barwy i przytulne dodatki sprawiają, że wnętrza zaaranżowane w tym stylu są przyjazne, radosne i przepełnione spokojem. Idealnie uzupełniają go jasne podłogi, które nie tylko efektownie wyglądają, ale również są bardzo praktyczne: łatwiej utrzymują czystość, a także rozświetlają i powiększają wnętrze optycznie.

Kolekcja "Scandinavian Style" dostępna jest od 5 maja 2014 roku w wybranych sklepach KOMFORT (m.in. w Warszawie przy ulicach: Głębockiej, Krakowskiej oraz Górczewskiej, w Poznaniu przy ulicach: Szwedzkiej i Serbskiej). Panele oferowane są w cenach od 19,95 zł/m² do 84,99 zł/m².

Więcej informacji: www.komfort.pl/scandinavian

źródło: KOMFORT
na zdjęciu: Dąb Northland, kolekcja Scandinavian Style, KOMFORT