Niełatwo połączyć życie w ciągłym biegu i zdrowe odżywianie. Pomocą może być nowy blender Bosch - MaxoMixx. Przeczytaj, jakie ma funkcje.

Pełen witamin koktajl owocowy, orzeźwiający shake, świeże pesto do makaronu... Przygotowanie takich zdrowych pyszności potrwa zaledwie chwilę, jeśli mamy dobry blender.

MaxoMixx - nowy blender Bosch - jest poręczny i uniwersalny dzięki akcesoriom:

  • stalowej stopie miksującej Quattro Blade Pro z czterema ostrzami, która doskonale zagarnia miksowany produkt, ale nie przysysa się do dna naczynia, więc rozdrabnia dokładnie i równomiernie,
  • litrowemu rozdrabniaczowi Food procesor z 4 tarczami do siekania warzyw, nożem wielofunkcyjnym i hakiem do zagniatania ciasta.

Silnik o mocy 800 W z 12-stopniową regulacją prędkości i przyciskiem turbo to gwarancja, że MaxoMixx poradzi sobie nawet z twardymi produktami.

Ponadto niektóre modele blendera Bosch MaxoMixx wyposażone są także w:

  • nóż Ice Crush Blade, którym bez obaw pokruszymy lód do koktajli i shake'ów,
  • końcówkę do puree i do ubijania piany z białek lub śmietany.

Wszystkie blendery MaxoMixx są wykonane ze szlachetnej stali, a żeby wygodnie było je trzymać, mają antypoślizgowy uchwyt Soft touch. Łatwą i szybką wymianę wszystkich akcesoriów zapewnia opatentowany mechanizm ich montażu.

Dla niezdecydowanych Bosch przygotował też specjalna promocję - możesz przez 30 dni przetestować swój blender. Jeśli nie będziesz zadowolony, oddasz go i dostaniesz z powrotem pieniądze.

źródło i zdjęcia: Bosch