Zwłaszcza w małej łazience porozstawiane kosmetyki i przybory toaletowe tworzą wrażenie bałaganu. Są potrzebne, więc się ich nie pozbędziemy, ale warto ukryć je przed wzrokiem. Meble łazienkowe Smart z nowej kolekcji Cersanitu mają sprytne schowki na każdy drobiazg.

Chcielibyśmy, aby nasza nowoczesna łazienka była elegancka, spójna i uporządkowana, a tymczasem gdzie się da porozstawiane są butelki i tubki z kosmetykami oraz różne toaletowe akcesoria. Cóż, w sumie trudno się dziwić, skoro to  jedno pomieszczenie jest zazwyczaj jednocześnie pokojem kąpielowym, domowym salonem kosmetycznym, pralnią i suszarnią.

Trudno tak wiele funkcji połączyć z estetyką minimalizmu, ale nie jest to niemożliwe. Meble łazienkowe Smart wyposażono  w system mądrze zaprojektowanych schowków, które pomieszczą wszystkie potrzebne w łazience przedmioty, i to tak, aby zawsze były pod ręką.

Takie funkcjonalne rozwiązania wymagają od projektantów sprytu i wyobraźni, ale użytkownicy już po krótkim czasie korzystania z nich uznają, że są niezastąpione. Takie właśnie są meble łazienkowe Smart - przemyślane w najdrobniejszych szczegółach elementy zachwycają wygodą użytkowania i funkcjonalnością.

Skandynawska, stonowana kolorystyka mebli Smart jest jednocześnie uniwersalna i elegancka. Możemy wybrać między nieskazitelną bielą a szlachetną szarością frontów, które ładnie korespondują z obudową w kolorze jasnego jesionu. Ta przemyślana kolorystyka i nowoczesne formy mebli Smart doskonale sprawdzają się w aranżacjach łazienek w różnych stylach.

Wszystkie meble z kolekcji Smart wyposażono w wygodny system push, który pozwala jednym delikatnym ruchem otworzyć drzwiczki lub szufladę.

W kolekcji mebli łazienkowych Smart znajdziemy m.in.:

  • komfortową wannę z meblową obudową skrywającą trzy wygodne podręczne szafki oraz schowek na rzadziej używane przedmioty.
  • mobilne lustro, którego taflę możemy wygodnie zbliżać lub oddalać,
  • słupek z pomysłowym i praktycznym układem półek pozwalającym na przechowywanie nawet mopa z wiaderkiem,
  • wiszącej szafki ze szklanymi półkami i funkcjonalnym systemem przegródek,
  • szafek podumywalkowych z przepastnymi szufladami,
  • małej szafki toaletowej na papier toaletowy i szczotkę do WC,
  • mobilnego kontenerka, który może być schowkiem, siedziskiem i koszem na pranie.

źródło i zdjęcia: Cersanit