Nowa szlifierka uniwersalna Bosch PSM Primo jest wyjątkowo lekka i poręczna. Nic dziwnego - to najmniejsza szlifierka na rynku!

Przygotowanie nią do malowania mebli, nawet niedużych szuflad czy skrzynek nie będzie trudne, bo przypominająca kształtem stopę żelazka płyta szlifierska z długim i płaskim czubkiem pozwala dotrzeć do wszystkich narożników i kątów. Szlifierka Bosch PSM Primo ma zaledwie 18 cm długości i waży tylko 600 gramów, a więc jest jest najmniejszą i najlżejszą szlifierką uniwersalną na rynku. Bez problemu można nią pracować nawet jedną ręką!

Bezpyłową i czystą pracę zapewnia dołączony do PSM Primo pojemnik na pył z mikrofiltrem. Papier ścierny przymocowany jest do płyty szlifierskiej za pomocą mikrorzepów, więc jego mocowanie i wymiana są szybkie i wygodne. Ponieważ zwykle w pobliżu wierzchołka papier zużywa się szybciej, każdy arkusz jest dzielony i ma dwa zapasowe wierzchołki. Możemy je wymieniać bez konieczności zmiany papieru ściernego na całej płycie szlifierki. Prawda, że wygodne i ekonomiczne? Przy renowacji mebli i wszelkim domowym majsterkowaniu szlifierka Bosch PSM Primo nie ma sobie równych!

źródło i zdjęcia: Bosch