Zanim podejmiemy decyzję o wyglądzie naszej kuchni, pojawi się pytanie: design czy funkcjonalność? A może piękny wygląd kuchni można połączyć z jej funkcją praktyczną? Posłuchaj, co na ten temat mają do powiedzenia architekci.

Patronat Czas na WnętrzeKuchnia to jedno z najtrudniejszych miejsc do zaprojektowania w całym domu. Zwłaszcza dziś, kiedy nie jest to tylko miejsce do gotowania, ale centralny punkt naszego życia. To w niej spędzamy czas z rodziną i znajomymi, prowadzimy długie rozmowy, wspólnie się bawimy.

Jak zaprojektować kuchnię, by znalazło się w niej miejsce i na design, i na funkcjonalność? Na to, wbrew pozorom trudne, pytanie postarają się odpowiedzieć uczestnicy panelu dyskusyjnego organizowanego przez firmy REHAU i Wolsztyńską Fabrykę Mebli.

16 października 2014 r. w showroomie WFM w Wolsztynie (ul. Fabryczna 16) wybitny specjalista z dziedziny marketingu prof. Henryk Mruk, architekci z uznanych pracowni architektonicznych oraz eksperci ze strony organizatorów pochylą się nad tym zagadnieniem. Dyskusja będzie oparta na przykładzie kuchni Cristallo, która jest wspólnym projektem REHAU i WFM.

Wnioski płynące z dyskusji zostaną opracowane przez prof. Henryka Mruka. Materiał, który powstanie posłuży jako cenne źródło wiedzy dla każdego, kto będzie wybierał rozwiązania do swojej kuchni oraz przyczyni się do popularyzacji tematów związanych z funkcjonalną i nowoczesną kuchnią w środowisku projektantów.

źródło i zdjęcia: REHAU, Wolsztyńska Fabryka Mebli