Firma Kratki.pl Marek Bal i magazyn "Świat Kominków" już po raz trzeci zapraszają instalatorów kominków do udziału w konkursie na najciekawszą realizację. Pula nagród to ponad 24 000 złotych!

1 grudnia 2014 r. ruszyła III edycja konkursu "Zachwyć realizacją kominka". Konkurs adresowany jest do firm zajmujących się montażem, instalacją i zabudową kominków z wykorzystaniem wkładów firmy Kratki.pl. Celem akcji jest promocja najciekawszych pomysłów i rozwiązań obrazujących kunszt zabudowy kominków. Wartość nagród wynosi ponad 24 000 zł. Dodatkowo autor zwycięskiej realizacji będzie miał możliwość całostronicowej prezentacji firmy na łamach ogólnopolskiego wydania magazynu "Świat Kominków". 

Zdjęcia konkursowych realizacji można zgłaszać do 31 marca 2015 r. za pomocą formularza na stronie konkursu: www.galeria.kratki.pl/konkurs.

Najciekawsze realizacje wybierze specjalnie powołane jury, a nagrodę publiczności przyznają internauci w głosowaniu, które odbędzie się na stronie konkursowej w dniach: 1 kwietnia - 10 maja 2015 r. 

Regulamin konkursu "Zachwyć realizacją kominka" na stronie: https://kratki.com/sklep/.

źródło i zdjęcie: Kratki.pl