Marzysz, by wkrótce stanąć w szranki konkursu MasterChef? Inspiracją dla wzornictwa nowej baterii kuchennej Pyramis - Calanto - był techniczny wygląd kranów w kuchniach najlepszych restauracji. 

Charakterystyczny design modelu Calanto stworzono na wzór profesjonalnych baterii kuchennych, jakie znaleźć można w restauracjach. Bardzo wysoka - aż półmetrowa! - wylewka zapewnia wygodna korzystanie nawet z bardzo dużego zlewozmywaka, a jednocześnie ma wszystkie zalety kompaktowej baterii Brio z wyciąganą wylewką.

Efektownie wyglądająca bateria Calanto znakomicie sprawdzi się w zlewozmywaku usytuowanym na kuchennej wyspie. Wzornictwo nawiązujące do stylu stylu vintage pasować będzie zarówno do kuchni klasycznych, jak i do urządzonych w stylu nowoczesnym.

Bateria kuchenna Calanto to jedna z nowości przygotowanych przez Pyramis z okazji 15-lecia obecności marki w Polsce. Wszystkie je wyróznia wysoka jakość i funkcjonalność - cechy niezbędne w kuchni. Bateria Calanto z chromowym wykończeniem kosztuje 599 zł.

źródło i zdjęcie: Pyramis