Maszynka do golenia to dobry pomysł na prezent dla mężczyzny - zwłaszcza od kochającej kobiety. Tym lepszy, jeśli ofiarodawczyni nie zostaje z pustymi rekami. Dlatego Zelemer w świątecznych zestawach promocyjnych proponuje dla niego - golarkę, dla niej - suszarkę... 

Idealnie gładka cera ukochanego mężczyzny to nie jedyny bonus, na jaki mogą liczyć panie, które w gwiazdkowym prezencie kupią swoim partnerom golarki Zelmera. W przedświątecznych pakietach promocyjnych tej firmy do maszynki do golenia dołączona jest suszarka do włosów! 

W świątecznych zestawach Zelmera jest do wyboru kilka modeli golarek - zarówno maszynki głowicowe, jak i foliowe, zasilane akumulatorowo lub akumulatorowo-sieciowe, wszystkie wodoodporne, aby ostrza można było myć pod bieżącą wodą, a także golić się pod prysznicem. W końcu wraz z maszynką do golenia chcemy podarować naszemu mężczyźnie odrobinę wygody.

Miłym dodatkiem do golarki jest coś, co przyda się każdej pani - poręczna suszarka do włosów. Nieduża, ze składaną rączką, wprost idealna na wyjazdy czy wypady na basen.

W promocyjnych zestawach Zelmera dostępne są następujące maszynki do golenia:

 • Golarka głowicowa ZSH 14900
  cena w zestawie z suszarką ZHD 08400 - 199 zł
 • Golarka foliowa ZSH 11100
  cena w zestawie z suszarką ZHD 08400 - 199 zł
 • Golarka głowicowa ZSH 15900
  cena z suszarką ZHD 08400 - 279 zł
 • golarka foliowa ZSH 23100
  cena z suszarką ZHD 33013 - 449 zł

źródło i zdjęcia: Zelmer