Przed świętami dajemy się owładnąć gorączce zakupów, bo przecież chcemy obdarować najbliższych czymś wyjątkowym. Doskonałą okazją, by kupić designerski prezent na gwiazdkę, będzie świąteczna edycja Targów Designu w Domu Towarowym Braci Jabłkowskich w Warszawie. Już w ten weekend!

Patronat Czas na Wnętrze13 i 14 grudnia 2014 r. w Domu Towarowym Braci Jabłkowskich w Warszawie (ul. Bracka 25) upłyną pod znakiem designu, gwiazd i blogerów. Przez te dwa dni na zorganizowanych przez MyBaze.com oraz "Kreatywność i Pasję" Targach Designu goście będą mogli kupić niepowtarzalne prezenty prosto od projektantów oraz zaproszonych gwiazd.

W samym sercu Warszawy zgromadzi się około 200 projektantów oferujących unikatowe meble, artykuły wyposażenia wnętrz, ozdoby świąteczne, zabawki, ubrania i akcesoria, czyli wszystko, co potrzebne, by wystroić dom na święta lub obdarować bliskich czymś wyjątkowytm.

W pierwszy dzień Targów Designu działać będzie Pracownia Gwiazd, czyli świąteczny warsztat niespodzianek. Zaproszone gwiazdy sceny i ekranu wejdą w rolę projektantów i wykonają oryginalne ozdoby świąteczne. Całkowity dochód ze sprzedaży ich prac przekazany zostanie na podopiecznych Fundacji Ewy Błaszczyk "A kogo?". Udział w akcji zadeklarowali m.in. Kamilla Baar, Michał Żebrowski, Agnieszka Kaczorowska, Olga Borys, Julka Wróblewska, Anna Samusionek, Izabela Zwierzyńska i Anna Popek.

Drugi dzień Targów Designu przebiegnie pod hasłem "urządzamy wnętrze z blogerami". Zaproszeni blogerzy, zajmujący się tematyką designu i wnętrz, przygotują stylizacje z wykorzystaniem mebli i dodatków od wystawców obecnych na targach. Będzie można również skorzystać z ich porady, jak zaaranżować mieszkanie.

Targi potrwają od godz. 11 do 20, wstęp wolny.

źródło i zdjęcie: MyBaze.com