Sierść, śmieci, rozlane wino czy olej - odkurzacz wodny sprawi, że znikną bez śladu. Nowe odkurzacze Samsung Motion Sync to coś dla tych, którzy chcą mieć jedno uniwersalne urządzenie, które i odkurzy, i umyje podłogi.

Głowna zaletą nowych modeli odkurzaczy wodnych Samsunga z linii Motion Sync: VW17H9070HU oraz VW17H9090HU, jest Trio System, czyli to, że potrafią odkurzać na sucho, na mokro oraz z użyciem filtra wodnego. Dzięki temu posprzątanie błota, kurzu czy rozlanej cieczy to pestka. Odkurzacz wodny zbierze suche i mokre zabrudzenia i - jeśli chcemy - od razu umyje podłogę.

Dlaczego odkurzacz wodny jest bardziej skuteczny? Przede wszystkim dzięki filtrowi wodnemu - powietrze zasysane jest do komory z wodą, gdzie brud oddziela się od powietrza, a zanieczyszczenia, które nie zostały w wodzie są zatrzymywane przez dodatkowy filtr HEPA. Skuteczność systemu Cyclone Force Multi 3 w 1 i ogromnej siły ssącej (230W) potwierdzają wewnętrzne testy Samsunga - efektywność usuwania zanieczyszczeń wynosi aż 99%.

Czy jednak ciąganie po domu odkurzacza ze zbiornikiem wody jest wygodne i bezpieczne? Tak, dzięki wyjątkowo zwrotnej, a jednocześnie stabilnej konstrukcji Motion Sync Design. Nawet przy gwałtownych szarpnięciach i zwrotach odkurzacz się nie przewraca, lecz posłusznie podąża za nami. Wyprofilowane, miękkie koła z pewnością nie porysują podłogi.

Kolejną bardzo wygodną funkcją jest włączanie, wyłączanie i regulacja mocy w rączce (za pośrednictwem fal radiowych). W ten sposób możemy sterować odkurzaczem, nie odrywając się od sprzątania. Zamiast się schylać, wystarczy ruszyć palcem.

Dołączone akcesoria tak dobrano, aby odkurzacze Motion Sync poradziły sobie każdej sytuacji, oba modele mają więc sprytną szczelinówkę oraz szczotkę do kurzu i tapicerki 3 w 1. Model VW17H9090HU wyposażono dodatkowo w mini turboszczotkę i szczotkę do parkietu. W sprzedaży są też specjalne detergenty do czyszczenia podłóg i dywanów za pomocą odkurzacza.

Moc silnika nowych odkurzaczy wodnych Samsung wynosi 1700 W. Sugerowane ceny detaliczne nowych modeli odkurzaczy wodnych Samsung z linii Motion Sync to: VW17H9070HU - 1499 zł i VW17H9090HU w zestawie z mini turboszczotką i szczotką do parkietu - 1599 zł.

źródło i zdjęcia: Samsung Electronics Polska