Sieć sklepów Komfort włączyła się w akcję Mennicy Polskiej i Fundacji TVN "Nie jesteś sam" pod hasłem "Cała reszta to szczęście". Tym razem pomoc trafi do  Instytutu Matki Polki w Łodzi.

Już od 23 stycznia 2015 r. resztę za zakupy w Komforcie można odbierać w Szczęśliwych Dukatach, zaprojektowanych przez gwiazdy TVN - każdy dukat ma wartość 5 zł. 

Szczęśliwe Dukaty to mosiężne monety kolekcjonerskie (nie są jednostkami płatniczymi), wybite przez najlepszych mincerzy Mennicy Polskiej. Do wyboru jest 5 wzorów zaprojektowanych przez gwiazdy TVN: Małgorzatę Rozenek, Małgorzatę Sochę, Kubę Wesołowskiego, Martynę Wojciechowską oraz Agnieszkę Szulim. 

Środki uzyskane  ze sprzedaży Szczęśliwych Dukatów Fundacja TVN "Nie jesteś sam" przeznaczy na na remont Kliniki Rehabilitacji Instytutu Matki Polki w Łodzi.

- Partnerujemy akcji po raz kolejny - mówi Anna Heimberger, Dyrektor Marketingu Sklepy Komfort S.A. - Mam nadzieję, że również w tym roku nasi Klienci aktywnie się w nią włączą, nabywając Szczęśliwe Dukaty przy okazji zakupów w naszych salonach. Będziemy ich do tego gorąco namawiać, gdyż cel jest niezwykle szczytny - podkreśla.

Resztę w Szczęśliwych Dukatach można odebrać w 65 sklepach Komfort w całym kraju. Więcej informacji o akcji na stronie www.szczesliwydukat.pl

źródło i zdjęcia: Sklepy KOMFORT S.A.