Szlachetny wygląd, wysoka trwałość i odporność na uszkodzenia - te zalety sprawiają, że blaty z konglomeratu kwarcowego są godnym wykończeniem ekskluzywnych wnętrz. Zobacz najnowszą kolekcję Technistone!

Blaty z linii Noble Collection zaprezentowanej w październiku 2014 roku na targach kamienia w Weronie są już dostępne w Polsce. Panująca moda na wyszukane, naturalne materiały oraz jasne kolory we wnętrzach znalazła, oczywiście odbicie w najnowszej serii blatów Technistone.

Noble Collection to 5 unikatowych baltów z konglomeratu w eleganckich, łagodnych odcieniach od idealnej bieli po delikatne brązy, które przywodzą na myśl tradycyjne marmury.

Konglomeratowe blaty z Noble Collection:

  • Noble Supreme White - blat o czystym, białym kolorze, urozmaiconym delikatnymi, lekko szarymi żyłkami, przypominającymi babie lato. To doskonała propozycja dla tych, którzy chcą cieszyć się niezmąconym efektem białego marmuru niemożliwego do osiągnięcia w naturze.
  • Noble Carrara to blat o kilka tonów ciemniejszy, z wyraźniejszymi żyłkami przecinającymi biało-szarą powierzchnię. Idealna będzie się prezentował w klasycznych wnętrzach inspirowanych śródziemnomorskimi rezydencjami. 
  • Noble Botticino i Noble Calista to blaty o brązowobeżowym odcieniu, nawiązującym do bogatych, włoskich marmurów. Powierzchnia utrzymana w ciepłej kolorystyce naznaczona jest drobnymi pajęczynowatymi wzorami, dodającymi jej klasycznego szyku i ponadczasowej elegancji. 
  • Najciemniejszym blatem w kolekcji jest Noble Troya, którego twórcy inspirowali się unikalną architekturą tego mitycznego miasta. Na powierzchni blatu znaleźć można białe, czarne i brązowe motywy, wkomponowane idealnie w szarobeżowe tło. 

Konglomerat - udoskonalony kamień?

Blaty Technistone wytwarzane są z najwyższej jakości naturalnych materiałów, takich jak: kwarc, granit, zwierciadła oraz kawałki szkła, połączonych niewielką ilością żywicy. Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych technologii powstają konglomeraty o wyjątkowo trwałej powierzchni, higieniczne, odporne na zaplamienia, zarysowania i uszkodzenia mechaniczne. Idealnie nadają się na blaty do kuchni, a także na posadzki do łazienki czy salonu. Świetnie sprawdzą się także jako ekskluzywna okładzina nowoczesnych kominków oraz materiał na parapety.

Orientacyjne ceny: 700-1100 zł netto/m².

Źródło i zdjęcia: Technistone