WZORY to targi designu, które na stałe wpisały się w kalendarz imprez w stolicy. Na czerwcową edycję zapraszamy na Legię!

Patronat Czas na Wnętrze- Chcemy skrócić dystans między projektantem a klientem - deklarują organizatorki warszawskich targów designu WZORY. Jak widać, robią to z powodzeniem, bo w sobotę 13 czerwca 2015 roku zapraszają nas na 8 już edycję tego wydarzenia. Tym razem na Stadionie Miejskim Legii Warszawa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego przy ulicy Łazienkowskiej 3.

W niesamowitej, ascetycznej, betonowej przestrzeni promenad stadionu będzie można nie tylko obejrzeć i kupić prace młodych projektantów, ale także spotkać ich osobiście. Poza tym na miłośników polskiego designu czekać będzie wiele atrakcji: warsztaty, wykłady, dyskusje.

Betonowe promenady stadionu dadzą nam schronienie przed słońcem i niepogodą, będziemy jednak cały dzień na świeżym powietrzu we wspaniałym sąsiedztwie Agrykoli, Łazienek i Bulwarów wiślanych.

Mając do dyspozycji tak wspaniałą przestrzeń, organizatorzy przygotują dużą strefę dziecięcą, działania artystyczne, wykłady i wiele innych ciekawych atrakcji! Spotkanie z młodym polskim designem będzie tym razem okazją do zobaczenia z bliska warszawskiego stadionu, który zdumiewa ogromem i miło zaskakuje skromną architektoniczną formą.

Więcej informacji o targach na wzorytargi.pl i Facebooku.

źródło i zdjęcie: WZORY - warszawskie targi designu