W dniach 17-18 czerwca 2016 r. w Warszawskim Centrum EXPO XXI odbędą się Międzynarodowe Targi Dekoracji i Wyposażenia Domu HomeDays - mieszkaj pięknie! Zobacz, co się będzie działo!

Patronat Czas na WnętrzeTargi Dekoracji i Wyposażenia Domu HomeDays - mieszkaj pięknie! inspirują i dostarczają informacji o nowościach rynkowych i propozycjach na aranżację wnętrz zgodnie z najnowszymi trendami. W najbliższy weekend (17 i 18 czerwca 2016) w Warszawie swą ofertę zaprezentują polscy i zagraniczni producenci, importerzy i dystrybutorzy produktów i usług z branży wyposażenia i dekoracji wnętrz i ogrodów. Będzie więc okazja, by obejrzeć i kupić najmodniejsze dodatki do wnętrz, materiały i tkaniny, designerskie meble, gadżety i ceramikę. Zachęcamy do zapoznania się z listą wystawców.

Poza częścią wystawową na gości targów czeka wiele atrakcji - w programie m.in.:

 • Zaprojektuj mieszkanie z Natalią Nguyen! W sobotę 18 czerwca targi odwiedzi znana z programów produkcji TVN, m.in. "Pan i Pani House" i "Bitwa o dom" aktorka i architekt - Natalia Nguyen. Natalia poprowadzi bezpłatne warsztaty z projektowania i aranżacji wnętrz, będzie także udzielać indywidualnych porad. Zachęcamy do wzięcia projektów wnętrz, przy których chcieliby Państwo skorzystać z rad naszej gwiazdy! 
 • Ogród - strefa relaksu Na HomeDays będzie można odpocząć w zaciszu zieleni. Specjalnie dla Państwa Agnieszka Kaszyńska, znana m.in z autorskiego programu "Ogrody" emitowanego na antenie TVP przygotuje strefę relaksu w formie zachwycającego ogrodu! Dodatkowo poprowadzi prelekcje z aranżacji ogrodów i udzielać będzie indywidualnych porad w tym zakresie! 
 • Wernisaż prac młodych polskich artystów Zapraszamy do odwiedzenia wystawy obrazów i grafik studentów Europejskiej Akademii Sztuk przy Akademii Finansów i Biznesu Vistula. Prace oglądać będzie można przez cały czas trwania targów. 
 • Strefa Outlet - wielkie czyszczenie magazynów Podczas targów skorzystać będzie można z wielkich promocji! Polskie firmy z branży wyposażenia i aranżacji wnętrz zorganizują dla Państwa wyprzedaż swoich produktów. 
 • Kongres W czasie tagów odbędzie się bezpłatny kongres poświęcony tematyce wyposażenia i aranżacji wnętrz. Prelekcje poprowadzą specjaliści z branży, marketingowcy, osoby znane z programów telewizyjnych. Dowiecie się Państwo m.in. jak zaaranżować ogród, małe mieszkanie, jak dobierać kolory czy meble. Ponadto zdobyć będzie można umiejętności z zakresu promocji w social media czy efektywnej sprzedaży. Dokładny program kongresu i sylwetki prelegentów znajdą Państwo tutaj
 • Strefa Porad Zapraszamy do skorzystania z porad, które dostępne będą dla Państwa bezpłatnie przez cały czas otwarcia naszych targów. Porady, z których można skorzystać:
  • Funkcjonalne projektowanie kuchni, 
  • Ochrona własności przemysłowej, 
  • Dobór oświetlenia, projektowanie i wyposażenie wnętrz, 
  • Inteligencja rozwiązania w domu - rozwiązania w obszarze Smart Home, 
  • Aranżacja małego mieszkania – jak zaprojektować funkcjonalne wnętrze, 
  • Dekoracja okien, 
  • Zmysły w ogrodzie - jak zrealizować zjawiskowy ogród.

Przedstawicieli firm z branży dekoracji i aranżacji domu i grodu zapraszamy do odebrania bezpłatnego zaproszenia.

Wszystkich zainteresowanych odwiedzeniem targów HomeDays zapraszamy do zakupu promocyjnych biletów za pośrednictwem strony internetowej. Szczegółowe informacje na stronie www.homedays.pl oraz na funpage'u wydarzenia.

źródło i zdjęcia: GJC Intermedia