Tikkurila wprowadziła nową wodorozcieńczalną farbę lateksową Dream White. Stworzono ją w oparciu o najnowocześniejszą technologię "Special White Tiles", dzięki czemu pomalowana ściana będzie nieskazitelnie biała przez długi czas.

Tikkurila Dream White to nowoczesna biała farba do ścian wewnętrznych, która charakteryzuje się doskonałą przyczepnością do podłoża, dzięki czemu jest łatwa w aplikacji, ma też bardzo dobra siłę krycia. Pomalowane nią ściany i sufity zyskują jednolite matowe wykończenie, a idealny biały kolor utrzymuje się przez długi czas, nie żółknąc ani nie szarzejąc pod wpływem promieni UV.

Wyjątkowa trwałość farby Tikkurila Dream White koloru to zasługa technologii "Special White Tiles". Zawarte w farbie białe, płaskie płytki o nieregularnych kształtach i o różnych, ściśle dobranych wielkościach układają się warstwowo, tworząc harmonijną jednolitą powłokę malarską o wysokiej trwałości.

Z powierzchnie pokryte farbą Tikkurila Dream White mają zwiększoną odporność na zmywanie i szorowanie na mokro, więc bez problemu usuniemy wszelkie plamy i zabrudzenia. Bardzo dobrze nadaje się więc do malowania ścian nie tylko w mieszkaniach, lecz także w pomieszczeniach biurowych i użyteczności publicznej, budynkach szkolno-wychowawczych, obiektach medycznych, jak i laboratoriach czy szpitalach, a także w zakładach usługowych oraz produkcyjnych.

Farba Tikkurila Dream White jest też przyjazna dla zdrowia i środowiska. Nie ma w swoim składzie szkodliwych LZO (lotnych związków organicznych). Produkt posiada rekomendację Polskiego Towarzystwa Alergologicznego.

1 litr farby wystarczy do jednokrotnego pomalowania 14 m². Za opakowanie o pojemności 3 l zapłacimy ok. 50 zł, za 10 l - ok. 140 zł.

źródło i zdjęcia: Tikkurila