Smaczne, niebanalne śniadanie, warzywa gotowane na parze albo wymyślny deser? Specjalne autoprogramy gotowania w nowej linii kuchenek mikrofalowych Zelmer pozwolą szybko i łatwo przygotować smaczne i zdrowe jedzenie.

Popcorn i odgrzewanie dań - z tym najczęściej kojarzy nam się kuchenka mikrofalowa. Jednak w nowoczesnej mikrofalówce przygotujemy znacznie bardziej wyrafinowane dania, np. łososia na parze z pomidorową salsą czy brokuły z parmezanem i cytryną. Nowe kuchenki mikrofalowe Zelmer radzą sobie z takimi wyzwaniami śpiewająco.

Wykorzystując 8 automatycznych programów gotowania, przygotowanie smacznego jedzenia jest tak łatwe i szybkie, że znajdziemy na nie czas nawet w natłoku codziennych obowiązków. Możliwości jest wiele, a poza znanym ciastkiem czekoladowym w kubku, możemy też przyrządzić gruszki w białym winie z wanilią i czekoladową posypką czy warzywa gotowane na parze w specjalnym naczyniu przystosowanym do mikrofalówki, które standardowo dołączane jest do modelu ZMW2134B.

Niezawodnie mikrofalówki Zelmer

Wnętrze nowych mikrofalówek pokryte jest odporną na zarysowania, antybakteryjną powłoką EasyClean. Jest to specjalna emalia ceramiczna o strukturze wzorowanej na powierzchni liści lotosu. Dzięki temu zabrudzenia nie przywierają i są łatwe do usunięcia.

Urządzenia mają również w tryb ECO, który pozwala oszczędzać energię w czasie czuwania. Już po upływie ok. 1 minuty od ostatniej aktywności następuje całkowite wyłączenie wyświetlacza i oświetlenia kuchenki.

Intuicyjną obsługę zapewnia czytelny wyświetlacz i przyjazne menu, a zastosowanie najwyższej jakości materiałów i szklanych drzwiczek sprawia, że mikrofalówka Zelmer będzie się atrakcyjnie prezentować w każdej kuchni.

Najważniejsze zalety nowych mikrofalówek Zelmer:

(modele ZMW2131B, ZMW3105B, ZMW2134B, ZMW3104W)

  • powłoka EasyClean
  • funkcja ChildLock
  • 8 automatycznych programów gotowania
  • funkcja gotowania kombinowanego (połączenie mikrofal i grilla)

źródło i zdjęcia: Zelmer