W wielu mieszkaniach miejsca na suszenie prania po prostu brakuje. Rozwiesić nie ma gdzie, a wstawienie do maleńkiej łazienki dodatkowego urządzenia - suszarki to istna ekwilibrystyka. Jest jednak dobre wyjście z tej sytuacji - urządzenie, które łączy funkcje pralki i suszarki.

Mała łazienka to często duży kłopot. Musimy wygospodarować w niej miejsce na pralkę i, a także znaleźć sposób na suszenie ubrań. Rozkładane suszarki zajmują sporo cennej przestrzeni, z kolei ubrania rozwieszane na kaloryferach czy podwieszanych przy suficie linkach nie wyglądają estetycznie. Suszenie ubrań na świeżym powietrzu sprawdza się tylko latem i pod warunkiem, że dysponujemy dużym balkonem lub podwórkiem. Samsung proponuje jednak rozwiązanie, które zaoszczędzi miejsce w mieszkaniu, a przy okazji nasz czas.

Wyprane do sucha

Wrzucamy pranie, włączamy odpowiedni program i niewiele później wyciągamy idealnie czyste i suche ubrania? Dzięki pralko-suszarkom Samsung to możliwe. W ofercie firmy dostępnych jest aż 7 modeli, które możemy dobrać do wielkości łazienki i swoich potrzeb. Wszystkie gwarantują również najwyższą jakość prania. Technologia Eco Bubble, dzięki generatorowi wytwarzającemu miliony bąbelków, ułatwiających wnikanie detergentu w tkaninę, wyjątkowo skutecznie usuwa zabrudzenia, nawet w zimnej wodzie. Rozwiązanie to chroni również nasze ubrania przed zniszczeniem. Z myślą o szczególnie uciążliwych plamach w pralko-suszarkach zastosowano też funkcję aktywnej piany, która jeszcze skuteczniej usuwa trudne zabrudzenia. Dodatkową ochronę delikatnych materiałów, takich jak jedwab czy kaszmir, zapewnia ponadto specjalna konstrukcja i zmniejszone otwory bębna Diamond. Dzięki temu eleganckie koszule czy bielizna będą bezpieczne zarówno podczas prania, jak i suszenia.

Dodawaj ubrania w trakcie prania

Najnowocześniejsza pralka Samsung AddWash to pomysł, jak ułatwić pranie. W górnej części głównych drzwi pralki umieszczono dodatkowe drzwi. Rozwiązanie proste, a zarazem rewolucyjne, bo dzięki temu możemy dorzucić zapomniane lub pilnie potrzebne rzeczy nawet w trakcie prania. To rozwiązanie mają również 2 nowe modele pralko-suszarek WD80K5410OW i WD70K5410OW. Oprócz tego wyposażono je w technologię Air Wash, która pozwala na odświeżenie i dezynfekowanie ubrań wyłącznie przy wykorzystaniu podgrzanego powietrza. Dzięki temu odzież zużywa się wolniej niż przy tradycyjnym praniu, a przy okazji zmniejsza się zużycie wody i detergentów.

Wygoda i estetyka

Pralko-suszarki Samsung zostały zaprojektowane zgodnie z najnowszymi trendami w designie, więc pasować będą do każdej łazienki. No i idealnego porządku nie popsują suszące się na linkach spodnie czy skarpety!

Możemy wybierać pomiędzy modelami należącymi do linii Crystal Blue (np. WD70J5410AW), które mają szerokie, designerskie drzwi oraz eleganckie pokrętło programatora lub serii Crystal Gloss (np. WD80J6410AW) - wyróżniają je czarne, kryształowe drzwi i wykonane z tego samego materiału pokrętło.

źródło i zdjęcia: Samsung Electronics