Marzysz o poduszce tak miękkiej, że gdy tylko przyłożysz do niej głowę, zapadniesz w głęboki sen? Taka pościel istnieje! Wendre wprowadza na rynek linię kołder i poduszek Ultra Soft z tłoczeniem 3D. Pościel będzie dostępna w 3 kolorach: białym, szarym oraz écru.

Marka Wendre wprowadza do sprzedaży nadzwyczajnie miękką linię pościeli: Ultra Soft 3D. Stylowe kołdry i poduszki zapewniają zupełnie nową jakość snu.

Niezwykła miękkość pościeli Ultra Soft 3D to zasługa innowacyjnego wypełnienia. Stosowane dotychczas włókna zastąpiono puchem poliestrowym, który jest tak miękki i elastyczny, że w poduszkach i kołdrach można się wprost "zanurzyć".

Uniwersalna kolorystyka poduszek i kołder Ultra Soft 3D sprawdzi się w każdym wnętrzu. Miłośnicy nowoczesnych aranżacji inspirowanych stylem skandynawskim będą mogli wybrać pomiędzy bielą i szarością. Kolor écru sprawdzi się we wnętrzach urządzonych w stylu romantycznym i klasycznym. Efektowne przeszycia oraz subtelnie wytłoczony motyw roślinny dodają pościeli Ultra Soft 3D elegancji i czynią ją ozdobą sypialni.

Jak zapewnia Wendre, Ultra Soft 3D to najbardziej miękka i puszysta linia kołder i poduszek dostępna obecnie w sprzedaży. Puch poliestrowy ma również świetne właściwości termiczne, dlatego pościeli można używać przez cały rok.

Kołdry Wendre Ultra Soft 3D dostępne są w 3 kolorach w rozmiarach:

  • 155 x 200 cm, sugerowana cena detaliczna 65 zł,
  • 220 x 200 cm, sugerowana cena detaliczna 79 zł.

Poduszki Wendre Ultra Soft 3D dostępne są w 3 kolorach w rozmiarach:

  • 50 x 60 cm, sugerowana cena detaliczna 19,90 zł,
  • 70 x 80 cm, sugerowana cena detaliczna 29,90 zł.

Na etykietach kołder i poduszek Wendre znajdziemy szczegółowe informacje na temat ich konserwacji. Tylko kołdry i poduszki oznakowane logo Wendre są produktami oryginalnymi.

źródło i zdjęcia: Wendre