Piękne podłogi, oryginalne materiały i odważne dodatki tworzą niepowtarzalny klimat każdego wnętrza. Wie o tym ten, kto choć raz podjął trud urządzenia własnego domu. Dopracowany w najdrobniejszych szczegółach i troskliwie zadbany dom napawa gospodarzy dumą, ale także motywuje do dalszych starań. Na co dzień wkładamy mnóstwo wysiłku i środków, aby jego wykończenie zapewniało przytulność i wygodę. Zależy nam także, aby piękno wnętrz zachować jak najdłużej.

Czysta, lśniąca podłoga, bez zarysowań i smug, to niejednokrotnie wyznacznik pięknego wnętrza. To przecież od wyboru podłóg często zaczynamy cały proces urządzania naszych domów. Odpowiednio dobrane środki myjące nie tylko gwarantują efektywne czyszczenie powierzchni, ale zapewniają także skuteczną pielęgnację i zabezpieczają przed uszkodzeniami wynikłymi w trakcie codziennego użytkowania. Dodatkowo zapobiegają powtórnemu osadzaniu się zanieczyszczeń i kurzu.  

Kosmetyki dla domu Mill clean, dzięki wysokiej jakości składnikom w niezwykle delikatny sposób dbają o myte powierzchnie, nie niszcząc ich struktury. Zawierają autorskie, unikalne, bardzo wydajne i innowacyjne formuły, które gwarantują wysoką skuteczność działania oraz niezwykłą przyjemność stosowania.

Balsamy do pielęgnacji podłóg Mill clean to specjalistyczne kosmetyki, które uwzględniają konieczność gruntownego mycia powierzchni z zachowaniem takich walorów jak: połysk powierzchni z jednoczesnym zachowaniem właściwości antypoślizgowych, odpowiednia pianotwórczość, dobra zwilżalność powierzchni, bez smug i zacieków oraz przyjemny, długo utrzymujący się, świeży zapach. Gama specjalistycznych balsamów do mycia podłóg składa się z :

- płynu do paneli i drewna lakierowanego,

- płynu do podłóg drewnianych, olejowanych i woskowanych,

- płynu do gresu, terakoty i kamienia,

- płynu do linoleum i pcv.