Jedni zapisują wszystko w telefonie, drudzy decydują się na notatki w tradycyjnej wersji. Czasem jednak zdarza się, że pojedyncze mogą zaginąć. Rozwiązaniem może być np. ściana pomalowana farbą tablicową, ale mogą to być również drzwi. A konkretnie te od marki INTER DOOR.

Ilość codziennych obowiązków sprawia, że my, dorośli, nie zawsze o wszystkim pamiętamy. Staramy się wspierać różnymi sposobami - aplikacjami w telefonie, zapiskami w kalendarzu albo poprzyklejanymi wszędzie (często na lodówce) małymi kartkami. A jak zorganizować taką przestrzeń na notatki i inne zapiski naszym najmłodszym?

Na rynku istnieje wiele rozwiązań: tablice korkowe, farby magnetyczne czy też tablicowe. Nie zawsze jednak jesteśmy w stanie wydzielić obszar na zastosowanie tych opcji. Ale… mamy drzwi! Marka INTER DOOR posiada w swojej ofercie idealne wykończenie kolorystyczne - BLACK TABLICA. Dzięki temu wybrany model drzwi możemy mieć właśnie w tej wersji. Nie musimy szukać dodatkowego miejsca na notatki, bo wszystko możemy zapisywać na drzwiach. Jest to też dobra opcja do pokoju dziecka - kiedy nasz maluch chce się artystycznie wyżyć, a nastolatek zapisać sobie np. cytaty z filmów czy piosenek.

Drzwi INTER DOOR dostępne są w każdym salonie drzwi i podłóg VOX.

Zdjęcia: materiały prasowe VOX.