W dzisiejszym świecie rola zmywarki jest każdemu dobrze znana. Właściwie przez ostatnie lata stała się ona nieodzowną częścią naszego życia. Dzięki niej oszczędzamy czas, energię, wodę i nasze dłonie. Jest szczególnie ważna, kiedy lubimy gotować, przyjmować gości lub po prostu mamy liczną rodzinę.

Przy wyborze zmywarki głównie kierujemy się jej pojemnością. Większa oznacza dużą elastyczność załadunku i oszczędności - zmywasz rzadziej, bo możesz jednorazowo zmieścić o wiele więcej naczyń. Co jednak, kiedy mamy do dyspozycji jedynie 45 cm szerokości i właśnie tam musimy zmieścić zmywarkę?  

Odpowiedzią jest nowy produkt włoskiej marki Candy, która słynie z pomysłowych, „sprytnych” rozwiązań AGD - zmywarka o pojemności aż 11 kompletów naczyń i szerokości 45 cm.

Mała zmywarka i wielkie możliwości

Mała z zewnątrz - wielka w środku

W zmywarce jednorazowo można umyć 11 kompletów, czyli aż 121 sztuk naczyń! Jest to możliwe dzięki specjalnie zaprojektowanemu systemowi koszy i trzeciej szufladzie przygotowanej na sztućce i inne dłuższe elementy. Dodatkową przestrzeń zyskujemy dzięki inaczej skonstruowanym drzwiom wewnętrznym. Co ważne, wysokość górnego kosza można regulować w taki sposób, aby zmieścić w dolnym koszu większe garnki czy patelnie.

⦁ 7 programów zmywania

Dzięki nim skutecznie umyjesz naczynia bez względu na to, jak bardzo są zabrudzone. Możesz wybrać program intensywny, który poradzi sobie z zaschniętym brudem, codzienny, lub też włączyć cykl szybki, który trwa zaledwie 30 minut.

⦁ Cicho-sza

Zmywarka Candy jest wyjątkowo cicha. Deklarowany przez producenta poziom hałasu to zaledwie 45 dB. Podobny poziom „hałasu” notuje się w bibliotekach, dlatego podczas zmywania możemy czytać, odrabiać lekcje z pociechą czy po prostu drzemać na kanapie.

⦁ Bezpieczeństwo i ekologia

Nowa zmywarka Candy zachwyci wszystkich ekologów. Zużywa jedynie 8 litrów wody i jest w klasie energetycznej A++. Dodatkowo została wyposażona w skuteczne zabezpieczenie przeciw wypływowe, Aqua stop, które chroni przed zalaniem. Możemy więc bez obaw, wykorzystując funkcję opóźnionego startu, ustawić zmywanie wtedy, kiedy nie ma nas w domu.

Co wchodzi w skład 1 kompletu naczyń? 1 talerz płaski, 1 talerz do zupy, 1 talerzyk deserowy, 1 talerzyk pod filiżankę, 1 szklanka, 1 filiżanka, 1 łyżka, 1 łyżeczka do deserów, 1 łyżeczka do kawy, 1 nóż, 1 widelec.

W zmywarce Candy zmieści się aż 11 takich kompletów, czyli 121 sztuk naczyń! Żadna inna zmywarka na rynku nie oferuje takiej pojemności.