Wiosna nie mogła zacząć się lepiej! Na Saskiej Kępie w Warszawie został otwarty Humor Vintage Store, nowe miejsce dla wielbicieli duńskiego stylu życia, europejskiego designu XX wieku oraz niebanalnych dodatków do wnętrz. Nazwa salonu Humor Vintage Store pochodzi od znaczenia duńskiego słowa humor, czyli nastrój.

Miejsce stworzyli Joanna Maria Kuś, scenograf i projektant oraz Paweł Panzer, warszawski restaurator, kolekcjoner designerskich mebli i przedmiotów.

W Humor Vintage Store można kupić oryginalne meble z lat 50-80. zeszłego stulecia. Wśród nich modele autorstwa znanych projektantów m.in. Sigurda Russele’a, Charlesa Eamesa, Ingmara Rellinga, Omanna Juna, czy Bruno Mathssona.

W salonie można też znaleźć meble inspirowane Bauhausem.

Humor Vintage Store to także współczesne designerskie gadżety, które idealne sprawdzą się jako prezent dla kogoś bliskiego. Nie ma lepszego pomysłu na niebanalny klimat i nastrój w domu niż wesołe i zabawne dodatki - mówi Joanna Maria Kuś.

Wszystkie meble i akcesoria dostępne w sklepie są osobiście wyszukiwane przez właścicieli w Danii, Holandii, Norwegi, Szwecji, Niemczech oraz we Włoszech.

Zapraszamy do Humor Vintage Store!
Ul. Walecznych 68 w Warszawie (blisko ul. Saskiej)
Poniedziałek-piątek, godz. 10-18.00.
Sobota: 10-14.00

Więcej informacji o ofercie w Humor Vintage Store znajdziesz na: www.facebook.com/humorvs/.