Na tegorocznej edycji Wawa Design Festiwal odbędą się dwudniowe warsztaty "Jak sprzedać swój projekt?". To doskonała okazja, by zwiększyć swoje umiejętności w zakresie prezentacji, negocjacji i marketingu. Zapisy już trwają.

Patronat Czas na Wnętrze

Warsztaty "Jak sprzedać swój projekt?" odbędą się w pierwszych dniach festiwalu - 9 i 10 września w Centrum Kreatywności na warszawskiej Pradze (ul. Targowa 56). Poprowadzi je Renata Paczkowska, trenerka biznesu z wieloletnim doświadczeniem menadżerskim, która była zaangażowana w liczne projekty związane z designem, takie jak ImagineCup czy Gdynia Design Days. Od początku związana jest również z Wawa Design Festiwal.

Zaprezentuj się lepiej

Podczas warsztatów projektanci i twórcy designu zdobędą umiejętności, które pomogą im lepiej odnaleźć się w warunkach rynkowych i zwiększyć swoją konkurencyjność. Szkolenie będzie prowadzone w taki sposób, by zdobytą wiedzę teoretyczną móc od razu wcielić w życie. Aż 70% czasu zostanie poświęcone ćwiczeniom praktycznym - analizie przykładowych sytuacji i wspólnym poszukiwaniu rozwiązań.

Ruszyła rejestracja

Rejestracja na warsztaty "Jak sprzedać swój projekt?" już się rozpoczęła i trwa do 5 września. Bilety sprzedawane są w dwóch turach. Osoby, które zgłoszą się przed 31 lipca, za dwudniowe szkolenie zapłacą 200 zł. Po 1 sierpnia cena warsztatów wzrośnie do 250 zł. Więcej informacji na stronie warsztatyck.evenea.pl i na Facebooku: https://www.facebook.com/events/291494847983881.

***

Wawa Design Festiwal 2017

5. edycja Wawa Design Festiwal odbędzie się w dniach 9-17 września 2017 r. Jest to jedno z niewielu wydarzeń w stolicy, które podkreśla wartość dobrego wzornictwa, łączy doświadczonych twórców i pasje miłośników dobrego stylu, a także ma ambicję promować stołecznych projektantów. W tym roku festiwal odbędzie się pod hasłem UWODZENI, a ważnym punktem odniesienia będzie rzeka Wisła. Oprócz tradycyjnych miejsc ekspozycji wystaw i spotkań z twórcami dobrego designu, czyli Soho Factory (ul. Mińska 25) i Centrum Kreatywności (ul Targowa 56), wiele inicjatyw zostanie przeniesionych na bulwary wiślane i plaże miejskie.