Najwyższa skuteczność odkurzania przy zachowaniu najwyższych standardów higieny to podstawowy wymóg stawiany odkurzaczom. Spełnia go najnowszy odkurzacz Miele - Blizzard CX1. To pierwszy odkurzacz w ofercie Miele pozbawiony tradycyjnego worka na kurz, który dzięki technologii Vortex i nowatorskiemu systemowi separacji kurzu zrewolucjonizuje rynek odkurzaczy.

Kurz nie ma szans

Blizzard CX1 to rewolucyjne urządzenie, które dzięki wykorzystaniu innowacyjnej technologii pojedynczego cyklonu gwarantuje doskonałe efekty odkurzania. Technologia Vortex zastosowana w najnowszym odkurzaczu Miele usprawnia przepływ powietrza, jednocześnie nie zmniejszając wydajności urządzenia. Siła odśrodkowa powietrza przechodzącego z prędkością przekraczającą 100 km/h oddziela większe zabrudzenia od drobnego kurzu, który dzięki filtrowi Gore® CleanStream® jest przechwytywany do oddzielnego pojemnika, zapewniając użytkownikom najwyższy poziom higieny. Filtr ten przez cały czas monitorowany jest przez specjalne czujniki.

W razie zanieczyszczenia i niewystarczającego przepływu powietrza uruchamiana jest automatycznie funkcja ComfortClean, a po upływie około 20 sekund odkurzacz jest gotowy do ponownego użycia. Dodatkowo filtr Gore® CleanStream® jest łatwy w obsłudze - nie wymaga wymiany, a jedynie czyszczenia 1-2 razy w roku, o czym przypomina zapalający się wskaźnik ComfortClean.

Na wyjątkowe cechy odkurzacza Blizzard CX1 wpływa także mechanizm Click2Open, który zapewnia komfortowe i higieniczne opróżnianie pojemnika, bez kontaktu ze zgromadzonym kurzem. Oprócz specjalnego systemu filtracji, doskonałe efekty oczyszczania powietrza zapewnia także bezobsługowy filtr wylotowy HEPA AirClean Lifetime, który wychwytuje nawet najdrobniejsze cząsteczki kurzu, takie jak pył i do 99,99% alergenów (model Blizzard CX1 Parquet i Blizzard CX1 Comfort).

Komfortowa obsługa

Blizzard CX1 Miele zapewnia nie tylko najwyższą jakość czyszczenia, ale także komfort obsługi. Urządzenie wyposażone zostało w praktyczny system parkowania, który przyda się podczas przerw oraz dodatkowe akcesoria sprytnie schowane w obudowie odkurzacza.

W modelach Blizzard CX1 Red i Blizzard CX1 Parquet dostępna jest opcja wielofunkcyjnego sterowania obrotowego, dzięki której moc ssania regulowana jest za pomocą pokrętła, a w modelu Blizzard CX1 Comfort odbywa się za pomocą sterowników radiowych - można włączać i wyłączać odkurzacz, a także regulować moc ssania za dotknięciem palca.

Komfortową obsługę Blizzarda zapewnia także ergonomiczna rura teleskopowa, której wysokość można łatwo dostosować do potrzeb użytkownika oraz komfortowe zwijanie kabla za jednym dotknięciem przycisku nożnego.

Dodatkowe udogodnienia oferowane przez odkurzacz Blizzard to Uchwyt Eco Comfort ze zintegrowaną szczotką do kurzu oraz cztery koła skrętne zapewniające doskonałą stabilność i praktycznie nieograniczone możliwości manewru. Ponadto, wybrane modele zaopatrzone zostały w gumowane rolki z amortyzatorami, dzięki którym odkurzacz gładko przesuwa się po podłodze zapewniając jeszcze wyższy komfort obsługi.

W zależności od potrzeb użytkowników Miele oferuje 3 modele odkurzacza Blizzard CX1: Model Blizzard CX 1 Red EcoLine o mocy 550 W, wyposażony w szczotkę EcoTeQ, Blizzard CX 1 Parquet PowerLine o mocy 890 W, przeznaczony do odkurzania podłóg drewnianych oraz Blizzard CX 1 Comfort EcoLine o mocy 550 W, wyposażony w sterowanie radiowe zintegrowane w uchwycie Comfort.

  • Cena Blizzard CX 1 Red EcoLine - 1399,00 zł brutto
  • Cena Blizzard CX 1 Parquet PowerLine - 1699,00 zł brutto
  • Cena Blizzard CX 1 Comfort EcoLine - 2299,00 zł brutto