W dniach 15-21 stycznia 2018 roku polska marka Gie El zaprezentuje na Międzynarodowych Targach Wnętrzarskich w Kolonii swój wyjątkowy projekt - łóżko ORGANIQUE.

ORGANIQUE to niezwykły mebel projektu firmy Gie El, która od lat pielęgnuje najważniejsze tradycje polskiego designu, tworząc unikalne meble i przedmioty z wykorzystaniem najlepszego drewna, materiałów o zdecydowanych teksturach, upcyklingowanych metali oraz unikalnego szkła.

ORGANIQUE – wyjątkowy mebel do wyjątkowego wnętrza

Łóżko ORGANIQUE to najlepszy przykład światowego i ponadczasowego designu. Wykonane z naturalnych materiałów i dopasowywane do indywidualnych potrzeb swojego przyszłego właściciela, pasuje do wymagających wnętrz z charakterem. ORGANIQUE potrzebuje przestrzeni i odpowiedniego otoczenia. Wszystko za sprawą jego dzikiej duszy i naturalnej potrzeby idealnego komponowania się z otoczeniem. Doskonale prezentuje się w towarzystwie surowego betonu, zimnej stali i innych przedmiotów z drewna, ale w ciepłym wnętrzu, pełnym miękkości naturalnych materiałów i ciepłego oświetlenia zaprezentuje też romantyczną i delikatną stronę swojego charakteru.

Łóżko ORGANIQUE można idealnie dopasować nie tylko do każdego wnętrza, w którym brakuje najważniejszego mebla. Jego natura jest uległa także wobec wymagań przyszłego właściciela. Każde łóżko może zostać spersonalizowane tak, by dostarczyć maksymalnego komfortu. Każdy mebel to indywidualnie i z pietyzmem wykonane dzieło sztuki – o miękkich liniach, dopracowanych szczegółach i szczególnym charakterze. Ręczne wykonanie gwarantuje najwyższą jakość i staranność.

Polska marka, światowa jakość, nieprzeciętne podejście

Gie El to marka tworzona przez Marię i Jacka Rypułów, małżeństwo polskich architektów. Maria i Jacek poszukują, projektują i odkrywają piękne przedmioty dla domu i wnętrza, oferując proste, oryginalne i ponadczasowe produkty oraz dobrze skrojony design.

Marka doskonale łączy nowoczesne trendy wyposażenia wnętrz i zakorzenione w polskiej tradycji rzemiosło. Inspiracje czerpie z natury, otaczającego świata i piękna prostych, codziennych rzeczy. Projektantów wyróżnia przede wszystkim indywidualne podejście do każdego przedmiotu i nieprzeciętna dbałość o każdy szczegół – od projektu, przez wybór najlepszych materiałów, do przyglądania się każdemu etapowi produkcji kolejnego dzieła sztuki wnętrzarskiej.

Do świata kreowanego przez Gie El można będzie wejść już podczas Międzynarodowych Targów Wnętrzarskich w Kolonii. Serdecznie zapraszamy do hali 2.2 na stanowisko P-010.