Wygoda na co dzień to coś, co się nam należy bez względu na metraż naszego mieszkania. Dlatego wybierając sofę do salonu nie możemy iść na kompromisy. Musi być ładna, wygodna i dopasowana do pomieszczenia. Takie są nowe modele mebli wypoczynkowych - Starlight oraz Vesta od MTI Furninova.

Salon to miejsce, gdzie wypoczywamy po długim dniu. Komfort i wygoda stanowią tu ważny wyznacznik aranżacji. Z drugiej strony jednak nie zawsze mamy wystarczająco miejsca w salonie, by zdecydować się na dużą, komfortową sofę czy przestronny narożnik, na którym swobodnie rozgości się wiele osób. Jak zatem wygodnie, a przy tym estetycznie urządzić strefę wypoczynku? Z pomocą przychodzą kolekcje modułowe, które pozwalają stworzyć wypoczynek na miarę indywidualnych potrzeb.

Do nich należą nowe sofy Starlight oraz narożniki Vesta z oferty renomowanego producenta mebli tapicerowanych MTI Furninova. Dzięki modułowej konstrukcji oba modele pozwalają na wyjątkowo elastyczną aranżację przestrzeni. Oferowane przez producenta poszczególne elementy (w obrębie każdej serii jest ich aż pięć) można bowiem dowolnie ze sobą zestawiać, tworząc w pełni spersonalizowaną sofę czy narożnik, dopasowaną nie tylko do potrzeb domowników, ale też wielkości wnętrza. Dzięki temu zaaranżujemy zarówno przestronny salon, jak i kawalerkę. Co więcej poszczególne moduły możemy ustawiać pojedynczo, np. w funkcji pufa. Pozwala to w każdej chwili zmienić wystrój naszego salonu.

To jednak nie jedyne zalety nowych modułowych kolekcji mebli wypoczynkowych Starlight i Vesta. Poza ich mobilnością, skandynawski producent oferuje wygodę, a przede wszystkim nowoczesny, trendowy wygląd swoich modeli. Siedziska składają się z trzech elastycznych warstw ze zróżnicowanym wypełnieniem, które zapewniają komfort użytkowania przez wiele lat. Poduszki tylne z kolei to mieszkanka piór i włókna kulkowego, co gwarantuje najwyższą wygodę. Całość dopełniają poduszki siedzisk z funkcją zapamiętywania ulubionej pozycji siedzącego. Dodatkowo fabryczne pokrycie poduszek do siedzenia można zdejmować i prać. Dzięki temu nawet jasną sofę będziemy mogli łatwo utrzymać w czystości.

Jak przystało na skandynawski design w parze z wygodą idzie stylowy wygląd mebli wypoczynkowych. Sofę Starlight wyróżnia prosta, zgeometryzowana forma idealnie wpisująca się w nowoczesne wnętrza, a jednocześnie, dzięki dużym, wyraźnie zaznaczonym siedziskom, zachęcająca do wypoczynku. Nie brak jej przy tym elegancji, którą dodają lekkie wizualnie poduchy siedzisk. Narożnik modułowy Vesta ma z kolei bardziej wyrafinowaną formę. Duże siedziska na lekkich nóżkach uzupełniają wygodne poduchy tylne o wyprofilowanym kształcie. Oba modele dostępne są w wysokiej jakości tkaninach obiciowych, które są łatwe w czyszczeniu i przyjemne dla oka.