Pogoń za czasem, życie w biegu i ciągłe napięcie sprawia, że zaczynamy szukać miejsc, gdzie będziemy mogli się wyłączyć, wyciszyć i odprężyć. Doskonałym rozwiązaniem dla wszystkich, poszukujących prawdziwej wygody są fotele z funkcją relaks. To ergonomicznie zaprojektowane, anatomicznie wyprofilowane fotele z funkcją elektrycznego lub manualnego regulowania nachylenia oparcia i wysokości podnóżka.

Wielkość ma znaczenie

Dla zapewnienia jak najlepszej wygody, po to by fotel idealnie dopasował się do użytkownika występuje w trzech rozmiarach: S, M, L. Modele w poszczególnych wielkościach różnią się od siebie wysokością, szerokością i głębokością siedziska. To zapewnia idealny komfort wypoczynku.

Fotel Blesa

Wygląd zależy od Ciebie

Fotele występują w wielu wariantach. Klient ma możliwość wyboru: rodzaju obicia (tkanina, skóra naturalna lub łączenie tych dwóch opcji), rodzaju stopy tj. metalowa lub drewniana, talerzowa lub krzyżowa oraz rodzaju sterowania funkcjami (manualne lub elektryczne). Dzięki takim możliwościom użytkownik otrzymuje fotel, który spełnia jego najwyższe oczekiwania.

Fotel Volta

Wypoczywaj jak chcesz

Cechą wyróżniającą fotele z funkcją relaks od innych, jest możliwość sterowania ustawieniami fotela. Użytkownik za pomocą przycisku lub ręcznie ustawia kąt nachylenia oparcia i wysokość pozycji podnóżka.

Fotel Marina

Może również wyregulować część lędźwiową oparcia, aby odciążyć kręgosłup. Doskonałym rozwiązaniem jest fotel o unikatowej, rehabilitacyjnej funkcji Cardio - linii nóg powyżej linii serca. Zapewnia on głęboki relaks i odpoczynek w najbardziej anatomicznej pozycji.

Co jeszcze może mieć fotel?

Oprócz standardowej opcji ustawiania podnóżka i oparcia wiele foteli ma regulowany zagłówek, który zapewnia jeszcze lepszą pozycję do wypoczynku. Niektóre modele mają funkcję podgrzewanego siedzenia, masażu a także pomocy wstawania, co jest zalecane szczególnie dla osób starszych.

Fotel Coria

To jak i gdzie chcemy odpoczywać zależy wyłącznie od nas. Nie zapominajmy o tym, jak ważne jest w życiu zachowanie równowagi między aktywnością i wypoczynkiem. Dbajmy o Swoje zdrowie znajdując czas choć na krótkie odprężenie w ciągu dnia. Pamiętajmy, że fotele z kolekcji Calma dostosowując się do potrzeb użytkownika zapewniają najlepszą formę relaksu.

Więcej informacji na: www.livingroom.pl/calma/