Idealny urlop to odpoczynek, spokój i oderwanie się spraw codziennych, a do pełni szczęścia brakuje nam tylko…kojącej świadomości, że pozostawiliśmy dom w pełni zabezpieczony - zamknęliśmy drzwi i okna, zakręciliśmy wodę, wyłączyliśmy żelazko. Na szczęście technologia nam sprzyja i możemy spać spokojnie gdziekolwiek jesteśmy. ABB Living Space® Experience - jedyny w Polsce apartament pokazowy z inteligentną instalacją - otwiera swoje drzwi w wakacje. Po to, by pokazać, że rozwiązania automatyki budynkowej potrafią zmienić komfort życia, dbając o dom podczas nieobecności mieszkańców. Zapraszamy na Dni Otwarte do apartamentu ABB!

Goście, którzy odwiedzą go 13 i 27 lipca oraz 10 i 24 sierpnia, będą mogli poznać zalety inteligentnych systemów bezpieczeństwa, ale też zobaczyć, jak działają one w praktyce. Do dyspozycji odwiedzających zostanie oddanych kilkanaście specjalnie zaaranżowanych stacji, tak by każdy mógł przetestować panel kontrolujący wejście do pomieszczenia, samodzielnie zaprogramować odpowiednie warunki do snu, sprawdzić działanie czujników ruchu i zalania albo systemu przyzywowego, który alarmuje o zagrożeniu, a także poznać zalety wielu innych rozwiązań.

Wszystko pod okiem ekspertów ABB. Odpowiedzą oni na wszelkie pytania, doradzą również, jak najlepiej zabezpieczyć dom przed wyjazdem na wakacje czy obsłużyć wideodomofon przez smartfona.

Ale to nie wszystko! W programie przewidziano również konkurs „Poznajmy się!”, w którym nagrodą jest dwudniowy pobyt w hotelu na wodzie Flo Hotel w Gdańsku.

Aby wziąć w nim udział, wystarczy wypełnić ankietę, odpowiedzieć na trzy pytania i wykonać jedno zadanie konkursowe. Spośród uczestników jury wyłoni zwycięzcę, który spędzi niezapomniany weekend w inteligentnym hotelu na wodzie.

ABB Living Space® Experience zaprasza na Dni Otwarte do Defabryki (dawny budynek Fabryki Wynalazków Instytutu Mechaniki Precyzyjnej), ul. Duchnicka 3, bud. 4, lok. 12, w dniach: 13.07, 27.07, 10.08 i 24.08, godz. 10.00 - 16.00.