Galeria Ornament to miejsce wyjątkowe, nie tylko ze względu na styk architektury, sztuki i designu, ale również na swoją niepowtarzalną atmosferę. Nic dziwnego, że oficjalne otwarcie cieszyło się ogromnym zainteresowaniem. Na wydarzeniu pojawiło się ponad 100 gości: architektów, przedstawicieli marek wnętrzarskich i mediów.

10 października, przy ul. Puławskiej 43 odbyło się oficjalne otwarcie Galerii Ornament architekt Anny Koszeli-Krawczyk. Przestrzeń jest połączeniem showroomu, galerii sztuki i zarazem siedzibą Autorskiej Pracowni Architektury Wnętrz.

Anna Koszela- Krawczyk

- Ten rok upływa mi pod znakiem wielu zmian - obchodzę 15-lecie istnienia mojej Pracowni, wreszcie udało się też znaleźć nowe inspirujące miejsce. Ta przestrzeń od razu urzekła mnie lokalizacją w sąsiedztwie Parku Morskie Oko i świetną ekspozycją na światło - uwielbiam energię słońca. Galeria Ornament jest wypełniona obrazami, fotografiami i pięknymi przedmiotami. Będę tu prezentować to, co przykuje moją uwagę, dzielić się osobistymi inspiracjami ze świata sztuki i designu - opowiedziała o miejscu architektka.

Pośrodku: Anna Koszela- Krawczyk wraz z redaktor naczelną Czas na Wnętrze - Anną Grużewską.

New Jork, New Jork

Otwarciu towarzyszył wernisaż wystawy prac fotograf Poli Esther i Briana Keitha Stephensa - cenionego amerykańskiego malarza. Artyści, którzy na co dzień tworzą w Nowym Jorku, opowiedzieli o swoich inspiracjach i kulisach powstawania zdjęć i obrazów. Całość nawiązywała do świata natury - dzikie zwierzęta, kompozycje z owoców i warzyw w nasyconych barwach świetnie korespondowały z architekturą wnętrza i zachwyciły gości.

Wystawa prac Poli Esther i Briana Keitha Stephensa.

Let’s dance!

Po części oficjalnej, którą poprowadziła Olga Kisiel-Konopka, właścicielka agencji OKK!, przyszedł czas na konkurs z cennymi nagrodami oraz pokaz live cookingu z BORA. Marka zaprosiła do współpracy Agnieszkę Nerko na co dzień związaną z restauracją Tupot Mew.

Agnieszka Nerko podczas live cookingu.

Wydarzenie zakończyło after party w rytmie lat 80-tych. O oprawę muzyczną zadbał d-j Seb Skalski. Otwarcie zorganizowała agencja OKK! PR.

Adres: ul. Puławska 43, lok. 44U

Czas na Wnętrze był patronem medialnym tego wydarzenia.

Galeria Ornament z zewnątrz.