Każdego dnia odkrywamy na nowo przestrzeń w której żyjemy. Niezależnie od tego, czy jesteśmy w biurze, nowoczesnym apartamencie, czy przytulnym domu - poszukujemy rozwiązań które nas zachwycą i zostaną z nami na dłużej. Płyty z betonu architektonicznego Luxum, z pozoru proste w odbiorze potrafią rozbudzić emocje każdego wprawnego obserwatora dobrej architektury. Doznania wizualne, projektowane poprzez uniwersalne możliwości aranżacji betonu, definiują nowoczesny nurt w architekturze wnętrz prywatnych i komercyjnych.

Beton architektoniczny - trwałość i bezpieczeństwo

Decydując się na odważne, wielowymiarowe połączenie nowoczesnych rozwiązań architektonicznych, stawiamy na metody trwałe i bezpieczne. Bezpieczeństwo płyt betonowych dla użytkowników, w tym dzieci i osób z alergiami oraz troska o otaczające nas środowisko, to poza świetnym designem, najważniejsze cechy okładzin ściennych z betonu.

Beton architektoniczny od Luxum posiada atest PZH oraz certyfikat zgodności CE - dzięki temu nie musisz się martwić o pewną aranżację swojej życiowej przestrzeni, zarówno w domu jak i w pracy.

Najlepsza estetyka - nowa formuła płyt betonowych od Luxum

Styl życia, definiowany przez szybkie tempo zmian powinien zostać zrównoważony poczuciem bezpieczeństwa i doskonałą estetyką. Warto więc postawić na pewne materiały, które będą kreowały naszą przestrzeń przez wiele lat, towarzysząc nam każdego dnia.

Beton architektoniczny pełni w pomieszczeniu główną rolę, lub w razie potrzeby - staje się doskonałym tłem dla wymarzonej aranżacji. Ta nowoczesna okładzina ścienna łączy ze sobą wyjątkowy design oraz naturalne piękno betonu. Uniwersalne możliwości aranżacji betonu architektonicznego od Luxum nadają wnętrzu charakteru, podziwianego przez projektantów, architektów i pasjonatów dobrze urządzonych wnętrz.

Sposób na doskonałą aranżację: beton architektoniczny w salonie

Każdy z nas, urządzając wymarzony salon stawia na najlepsze rozwiązania. Przypominamy sobie wtedy o naszej wyjątkowej wizji idealnej przestrzeni w której dzielimy swój czas z rodziną i przyjaciółmi. To tam spędzamy najwięcej ważnych chwil, wybierając aktywności, które dostarczają nam rozrywki i pozwalają się zrelaksować.

Niezależnie od tego, czy wymarzona aranżacja ma surowy, industrialny charakter, czy delikatny styl glamour - w obu tych wersjach beton architektoniczny doskonale spełni swoją dekoracyjną rolę. Wyselekcjonowane kolory betonu architektonicznego w najpiękniejszych odcieniach szarości i trzy wyjątkowe struktury do wyboru, pozwalają na zaaranżowanie niepowtarzalnej przestrzeni w najlepszym wydaniu.

Płyty z betonu architektonicznego od Luxum - aranżacja modnego biura

Nowoczesna, pełna perfekcyjnego stylu aranżacja biura to synonim luksusu i wygody zarówno dla odwiedzających, klientów jak i pracowników. Projektując wnętrze biura, musimy zwrócić uwagę na kreację atmosfery profesjonalizmu i zaufania, tak ważnego w dobie współczesnego biznesu.

Funkcjonalne ale idealnie minimalistyczne okładziny ścienne z prawdziwego betonu architektonicznego od Luxum staną się najlepszą wizytówką firmy. Co więcej, dzięki naturalnym cechom betonu architektonicznego i elastycznym możliwościom aranżacji, płyty możemy zamontować zarówno w przestronnym holu, przestrzeni handlowej i kreatywnej oraz kuchni i łazience.

Płyty z betonu architektonicznego od Luxum do wnętrz i na elewacje budynków:

  • nowoczesna, dopracowana formuła
  • nie zawierają sztucznych włókien szklanych i polipropylenowych
  • posiadają atest bezpieczeństwa PZH i CE
  • prosty, szybki i skuteczny montaż na klej lub kotwy
  • dostęp do profesjonalnej infolinii technicznej
  • szybka dostawa na miejsce inwestycji
  • dostępność wielu wzorów, kolorów i rozmiarów
  • możliwość montażu przez autoryzowane ekipy montażowe

Elewacje z betonu architektonicznego - rozwiązanie na miarę Twojego domu

Beton architektoniczny chętnie wybierany jest jako okładziny elewacyjne. Wyobraź sobie doskonale wykończony dom w Twoim własnym stylu. Dom, który przez wiele lat będzie podziwiany przez gości i fanów dobrej architektury.

Beton architektoniczny na ścianach zewnętrznych domu wybierany jest nie tylko ze względu na swój wyjątkowy design i minimalistyczny wizerunek, ale także ze względów bezpieczeństwa, wytrzymałości i pewności zastosowanych rozwiązań.

Dzięki doskonale opracowanej, naturalnej formule, płyty betonowe Luxum nie zmieniają swoich walorów estetycznych - nie żółkną ani nie płowieją pod wpływem słońca, a dzięki impregnacji nie musimy martwić się o bezpieczeństwo i higienę powierzchni płyt.

Beton architektoniczny w przestrzeni publicznej

Projektując budynek użyteczności publicznej powinniśmy koniecznie zadbać o jego nowoczesny wizerunek. Beton architektoniczny na elewacje to zapadające w pamięć rozwiązanie, które ma wiele zalet. Jedną z nich jest wysoka odporność na czynniki zewnętrzne, wilgoć, czy zmienność temperatur. Dodatkowo, poza ważnymi parametrami technicznymi, beton architektoniczny od Luxum spełnia oczekiwania najbardziej wymagających inwestorów, zarówno w zakresie bezpieczeństwa, ekologii jak i doskonałego designu.

Wybierając okładziny ścienne i elewacyjne powinniśmy zwrócić uwagę na pewność oferowanych rozwiązań. Prawdziwe płyty z betonu architektonicznego od Luxum to rozwiązanie w 100% bezpieczne. Najwyższe walory estetyczne płyt osiągane są dzięki połączeniu pasji, wiedzy i doskonałych surowców. Sprawdź ofertę płyt - zamów dla siebie beton architektoniczny w najlepszym wydaniu.

Więcej informacji na: www.luxum.pl