Matowe powierzchnie są piękne i ponadczasowe, mają delikatną strukturę, która jest przyjemna w dotyku, a do tego nie widać na nich odcisków palców. To co szczególnie wyróżnia nową kolekcję REHAU noble matt to głębia matu - odbicie światła jest znikome nawet przy niewielkim kącie padania.

Propozycja ośmiu kolorów to przepis na łączenie barw i nadanie charakteru wnętrzom. Takie gładkie fronty będą przede wszystkim rządzić w prostych, nowoczesnych kuchniach i łazienkach, ale pojawią się również w salonach czy korytarzach pod postacią funkcjonalnej, a zarazem efektownej zabudowy. Ich ogromną zaletą jest uniwersalność - subtelne wykończenie sprawia, że pasują do każdego stylu i fantastycznie łączą się z innymi materiałami. To propozycja nie tylko na 2021 rok.

Nowe matowe powierzchnie z kolekcji REHAU noble matt możesz zestawić w stylu japandi. Japońska prostota przenika się ze skandynawską przytulnością. To, co łączy te dwa kierunki to przede wszystkim minimalizm i szacunek do natury - neutralna kolorystyka frontów oraz ich minimalistyczne wykończenie doskonale skomponują się z materiałami, takimi jak drewno, kamień, tekstylia wykonane z lnu i bawełny, a także zielone rośliny doniczkowe. Dodając do tej stonowanej bazy nieco koloru, etnicznych dodatków i mięsistych tkanin, uzyskamy aranżację w modnym stylu boho. Proste, gładkie fronty sprawdzą się więc we wszelkich aranżacjach, w których główną rolę grają naturalne inspiracje.

Więcej informacji na: www.rehau.pl/noble-matt