Bauhaus zrewolucjonizował myślenie o architekturze i projektowaniu wnętrz, czyniąc otaczającą nas przestrzeń funkcjonalną. Dziś nurt ten przeżywa renesans. Najlepszym na to przykładem jest Solfeggio - sofa, której prosta forma podporządkowana jest przede wszystkim komfortowemu wypoczynkowi.

Skoncentrowany na funkcji i użyteczność Bauhaus obecnie przeżywa swój renesans. Najlepiej świadczą o tym meble wypoczynkowe, których wzornictwo ma przede wszystkim służyć komfortowi i wygodzie. Walory te posiada kolekcja Solfeggio, która pod prostą, elegancką formą skrywa wiele praktycznych funkcji.

O użytkowym charakterze kolekcji Solfeggio marki Kler najlepiej świadczy modułowość brył, za pomocą których skompletujemy w pełni spersonalizowany zestaw wypoczynkowy. Elementy kolekcji pozwalają na stworzenie sof dwu- lub trzyosobowych oraz narożników, które można uzupełnić fotelem lub pufem. Możliwościom rozbudowy towarzyszy rozmach funkcjonalny: bogate wyposażenie tworzy z każdego zestawu prawdziwe centrum relaksu. Regulowane zagłówki i podłokietniki, czy odchylane oparcia i wysuwany podnóżek zapewniają komfortowy wypoczynek dopasowany do potrzeb. Sofa i narożnik z kolekcji mogą się zmienić także w komfortowe rozkładane łóżko z ergonomicznym materacem. Wszystko to, by zapewnić maksymalną funkcjonalność zamkniętą w prostej, lecz efektownej formie - jak na nowy Bauhaus przystało.

Więcej informacji na: www.kler.eu