Zehnder ComfoGrid Linea to nawiewniki szczelinowe, których nowoczesne wzornictwo i wysoka jakość wykonania umożliwiają stylowe wkomponowanie w każdym wnętrzu. Natomiast ich skuteczna dystrybucja powietrza korzystnie wpływa na dobre zdrowie i samopoczucie mieszkańców.

Nawiewniki szczelinowe są przeznaczone do systemów wentylacyjnych zarówno w strefach powietrza nawiewanego, jak i wywiewanego. Charakteryzuje je ciche, skuteczne doprowadzanie świeżego powietrza i zredukowanie straty ciśnienia.

Wyjątkowe wzornictwo optymalnej wentylacji

Zehnder ComfoGrid Linea spełnia wysokie wymagania projektowe. Nowoczesny design pozwala wzbogacić wnętrze o wyjątkowe akcenty, a przy tym w sposób dyskretny wtapia się w pomieszczenie dzięki prostej stylistyce. 

Szkło w kolorze czarnym i białym, a do tego stal nierdzewna - użytkownik może wybrać spośród trzech wysokiej jakości powierzchni, zaczerpniętych z grzejników dekoracyjnych Zehnder Deseo Verso i Zehnder Zenia. Dzięki specjalnej konstrukcji nawiewnik staje się niemal niewidoczny, tworząc jeden, harmonijny front.

Bezproblemowy montaż i higiena

Szybki, bezpieczny montaż możliwy jest w każdej sytuacji instalacyjnej, dzięki połączeniu ze skrzynkami rozprężnymi CSB-P firmy Zehnder, stanowiącymi element integrujący system dystrybucji powietrza z nawiewnikami szczelinowymi. Skrzynki te są bardzo łatwe w czyszczeniu dzięki obudowie z tworzywa sztucznego, a specjalne osłony ochronne zapobiegają wnikaniu zanieczyszczeń na etapie budowy. 

Warto skorzystać z opcjonalnych filtrów, zyskując skuteczną blokadę przed wnikaniem pyłu do systemu dystrybucji powietrza w trybie powietrza wywiewanego. Zehnder ComfoGrid Linea przeznaczony jest zarówno do montażu sufitowego, jak i naściennego. 

Optymalne połączenie wzornictwa i technologii czynią dekoracyjne nawiewniki szczelinowe Zehnder ComfoGrid Linea rozwiązaniem komfortowym dla użytkowników.

Więcej informacji na: www.zehnder.pl