PORTA DRZWI stworzyła "Remontowy Planer" dla wszystkich tych, którzy chcieliby profesjonalnie zaplanować swój remont. To kolejny etap kampanii reklamowej "By w końcu móc powiedzieć Uff…"

Na początku września PORTA DRZWI wystartowała z nową odsłoną swojej kampanii reklamowej "By w końcu móc powiedzieć Uff…". Tym razem przygotowała dla swoich klientów specjalnie skonfigurowany plik remontowy, który pozwoli zaoszczędzić czas i pieniądze.

Remont zwykle wiąże się ze stresem, wydatkami i zawiłą logistyką. W "Remontowym Planerze" zawarte są narzędzia, które mają pomóc w profesjonalnym i kompleksowym przygotowaniu się do remontu. Planer można dowolnie personalizować, co dodatkowo zwiększa jego użyteczność. Piotr chodak, Kierownik ds. PR i Digital Marketingu PORTA KMI POLAND 

Remontowy Planer

Co zawiera "Remontowy Planer"?

  • Harmonogram - najważniejsze etapy i prace, które należy wykonać w trakcie remontu, a także wygodny kalendarz pozwalający rozplanować je w czasie.
  • Budżet - tabele, dzięki którym w szybki i wygodny sposób można wyliczyć koszty poszczególnych prac. To także miejsce, gdzie można wyliczyć, ile wydano na remont i czy wydane kwoty mieszczą się w zakładanym budżecie. Wszystkie dane zostaną zilustrowane na przyjaznym wykresie.
  • Wymiary - w tym miejscu zebrane zostały wymiary, które należy pobrać z wszystkich remontowanych pomieszczeń, a także wymiary poszczególnym mebli i innych niezbędnych elementów (np. blatów kuchenny, sofy, itd.). Dzięki tej zakładce wszystkie te liczby będą w jednym miejscu i nie dojdzie do pomyłek przy składaniu zamówień.
  • Kontakty - w ostatniej zakładce została zaplanowana przestrzeń, w której warto zapisać telefony i adresy swoich podwykonawców, ulubione sklepy i fachowców. Znajduje się tu też kontakt do Biura Obsługi Klienta PORTA DRZWI.

"Remontowy Planer" będzie użyteczny zarówno dla osób, które dopiero planują swój pierwszy remont, jak i dla doświadczonych klientów. To także wartościowy dodatek dla partnerów i dystrybutorów produktów PORTA.

"Remontowy Planer" jest już do pobrania bezpłatnie ze strony: remontowyplaner.porta.com.pl

Przypominamy, że za nami już poprzednie etapy kampanii „Uff…”. W poprzednich miesiącach zorganizowaliśmy konkurs "Remontowe historie", przygotowaliśmy serię spotów reklamowych By w końcu móc powiedzieć "Uff…", a ostatnio opracowaliśmy poradnik "Remontowe nauczki", który jest do pobrania za darmo ze strony remontowenauczki.porta.com.pl