Rewolucja w projektowaniu wnętrz ma nazwę - KIS List. Ta innowacyjna aplikacja to znaczący krok naprzód w tworzeniu list zakupowych, kosztorysów i ofert dla inwestorów. Projektanci wnętrz, którzy pragną efektywności i elegancji w pracy, już świętują oszczędność czasu wynoszącą nawet 80% w porównaniu do tradycyjnych metod.

W dzisiejszym świecie narzędzia, które pomagają oszczędzać czas i energię, zyskują na wartości. KIS List, innowacyjna aplikacja stworzona z myślą o projektantach wnętrz (architektach, declutterach), jest dokładnie takim rozwiązaniem. Nazwa KIS pochodzi od skrótu Keep It Simple - zapewniając możliwość szybkiego tworzenia list zakupowych, kosztorysów i ofert, KIS List znacząco upraszcza i przyspiesza pracę projektanta.

Stworzył aplikację, jako prezent gwiazdkowy dla żony! Historia powstania KIS List

Historia powstania aplikacji, inspirowana prawdziwą potrzebą oszczędzania czasu, jest równie fascynująca, co funkcje, które oferuje. Założyciel KIS List, Robert Czapski, stworzył narzędzie jako prezent gwiazdkowy dla swojej żony, Magdaleny, która jest projektantką wnętrz.

- Któregoś dnia Magda przyszła do mnie i poprosiła o szablon w Excelu, który pomoże jej sprawniej i intuicyjnej tworzyć listy z propozycjami wyposażenia wnętrz dla Klientów. Wiedziałem, że Magda nie lubi Excela, widziałem też ile czasu zajmuje tworzenie takich list. Zacząłem więc główkować, jednocześnie widząc korzyść dla siebie tj. więcej wspólnego czasu razem - jeśli narzędzie będzie skuteczne - mówi Robert Czapski, twórca aplikacji.

- Początki tworzenia KIS List nie były łatwe, byłam wymagającym „klientem” jednak determinacja Roberta sprawiła, że w prezencie gwiazdkowym otrzymałam narzędzie, które pozwalało mi działać szybciej i bez zbędnych emocji...Byłam nim zachwycona i oczarowana. Moja ekscytacja motywowała Roberta do dalszych udoskonaleń aplikacji - zaznacza Magdalena.

Celem było umożliwienie jej szybszej i bardziej intuicyjnej pracy nad projektami dla klientów, co ostatecznie przyniosło korzyści nie tylko jej, ale także tysiącom innych projektantów wnętrz, którzy teraz korzystają z aplikacji.

Główne funkcje KIS List:

Automatyzacja: KIS List automatycznie odczytuje potrzebne informacje o produktach bezpośrednio ze stron sklepów, w tym zdjęcia, ceny, nazwy, numery katalogowe, dostawcę oraz linki do produktów.

Estetyczne listy zakupowe: Użytkownicy tworzą listy zakupowe, które są nie tylko funkcjonalne, ale również estetyczne, zawierające wszystkie szczegółowe informacje o produktach w czytelny sposób.

Komunikacja z klientem: Aplikacja umożliwia klientom akceptowanie, odrzucanie produktów lub dodawanie komentarzy w realnym czasie, bez potrzeby logowania się.

Statusy realizacji: KIS List pozwala na ciągłą kontrolę postępu zakupów, co jest kluczowe dla zarządzania budżetem projektu.

Wsparcie w każdej sytuacji: Chat w KIS List oferuje wsparcie projektantom w każdej sytuacji, zapewniając bieżącą pomoc. Dzięki KIS List, projektanci wnętrz mogą teraz skupić się na tym, co najważniejsze - kreatywności i realizacji wizji swoich klientów, zamiast tracić czas na żmudne zadania administracyjne. Aplikacja ta nie tylko zmienia sposób pracy projektantów, ale także wpływa na efektywność kosztową projektów.

Opinie o aplikacji KIS List w sieci

- KIS List to game changer - mówi Ola z GOOD VIBES INTERIORS, podkreślając, jak narzędzie to znacząco wpłynęło na jej pracę. Karolina, użytkowniczka KIS List, dodaje: - Nie jestem niewolnikiem pracy przy tworzeniu list zakupowych, wysyłaniu budżetu, jak i nadzorze całego procesu projektowego.

KIS List jest świadectwem tego, jak technologia może wspierać pasję i profesjonalizm, oferując rozwiązania, które naprawdę ułatwiają życie. To narzędzie, które każdy projektant wnętrz powinien mieć w swoim arsenale, aby maksymalizować potencjał swojej pracy.

Przekonaj się - rejestracja jest bezpłatna: www.kislist.com