Targowisko Sztuki, znane i cenione wydarzenie artystyczne w Polsce, obchodzi w tym roku swoje 17 urodziny. Przez te lata stało się miejscem, gdzie miłośnicy sztuki mogą podziwiać i nabywać prace współczesnych artystów z różnych dziedzin. Wydarzenie to jest nie tylko okazją do zakupu unikalnych dzieł sztuki, ale także miejscem spotkań z twórcami, wymiany doświadczeń i inspiracji.

Co nas czeka podczas tegorocznej edycji?  

Targowisko Sztuki, znane z prezentowania szerokiego wachlarza dziedzin sztuki, w tym roku również nie zawiedzie swoich gości. Od malarstwa, przez grafikę, fotografię, rzeźbę, aż po plakat, ceramikę i design - każdy miłośnik sztuki znajdzie coś dla siebie. Jednym z głównych atutów wydarzenia jest możliwość osobistego poznania kilkudziesięciu wyselekcjonowanych artystów i ich twórczości. Wśród nich znajdują się zarówno uznani mistrzowie ze znaczącym dorobkiem, jak i młodzi, utalentowani twórcy, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę ze sztuką.

Dla wielu odwiedzających najważniejszym punktem programu jest możliwość zakupu prezentowanych prac. To wyjątkowa okazja, by nabyć oryginalne dzieła sztuki bezpośrednio od ich twórców, co dodatkowo podkreśla niepowtarzalny charakter tego wydarzenia. Targowisko Sztuki to nie tylko ekspozycja, ale przede wszystkim miejsce spotkań, wymiany doświadczeń i inspiracji w miłej i nieformalnej atmosferze.

Targowisko Sztuki - nowa lokalizacja!

Tegoroczna edycja Targowiska Sztuki odbędzie się w nowym miejscu - w Centrum Eventowym Butelkownia na Placu Konesera w Warszawie. Wydarzenie potrwa dwa dni: 4 listopada (sobota) od 11:00 do 18:00 oraz 5 listopada (niedziela) od 11:00 do 17:00. Wstęp na Targowisko jest bezpłatny.

Targowisko Sztuki to nie tylko okazja do zakupu wyjątkowych prac, ale przede wszystkim święto sztuki dostępnej dla każdego. To wydarzenie dla tych, którzy kochają otaczać się sztuką i cenią bezpośredni kontakt z jej twórcami. Magazyn "Czas na Wnętrze" objął patronatem medialnym to wydarzenie. Zapraszamy serdecznie do udziału!