Warszawa zaprasza na kolejną edycję targów książki o architekturze - BAZARCH 2023. Organizowane przez Centrum Architektury, Teatr Dramatyczny i klubokawiarnię Kulturalna, targi odbędą się w dniach 25-26 listopada i będą doskonałą okazją do zdobycia wiedzy na temat architektury i szeroko rozumianej przestrzeni urbanistycznej.

Bezpłatne wydarzenie dla każdego

BAZARCH to wydarzenie otwarte i bezpłatne, które odbędzie się w przestrzeni Teatru Dramatycznego im. Gustawa Holoubka przy Placu Defilad 1. Targi potrwają od godziny 12:00 do 19:30, dając odwiedzającym mnóstwo czasu na eksplorację i odkrywanie literackich skarbów. Bogactwo wydawnicze i atrakcje towarzyszące Na targach znajdzie się szeroki przegląd publikacji okołoarchitektonicznych: od książek o architekturze, przez przestrzeń, miasto, aż po wieś i planowanie przestrzenne.

Nie zabraknie tematów związanych z ekologią, budownictwem, krajobrazem, dziedzictwem, zabytkami oraz sztuką w przestrzeni publicznej. W ofercie będą również plakaty i gadżety, które z pewnością przykują uwagę każdego architektury entuzjasty. Organizatorzy zapewniają, że każdy odwiedzający znajdzie coś dla siebie – od nowości wydawniczych, przez bestsellery, aż po książki rzadkie i trudno dostępne.

Wkrótce więcej informacji

Organizatorzy targów BAZARCH przygotują program pełen wydarzeń i atrakcji wraz z wystawcami. Szczegóły programu zostaną ogłoszone niebawem, a uczestnicy mogą spodziewać się wciągających dyskusji, warsztatów, prezentacji i spotkań z autorami. To doskonała okazja, aby poszerzyć swoje horyzonty, nawiązać nowe kontakty i czerpać inspiracje od najbardziej wpływowych osobowości w branży. 

Link do wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/1528982551208964