Największe wydarzenie targowe z polskimi ilustratorami i plakacistami zaprasza po świąteczne prezenty!

Największe wydarzenie graficzne roku

Targi Plakatu to wydarzenie, które na stałe wpisało się w życie kulturalne Warszawy. Każda edycja imprezy przyciąga kilka tysięcy entuzjastów plakatu i ilustracji oraz artystów z całej Polski. Na grudniowe spotkanie z grafikami i ilustratorami Organizatorzy Targów Plakatu zapraszają w niedzielę 10 grudnia do zabytkowych przestrzeni warszawskiego Domu Towarowego Braci Jabłkowskich. Będzie tam można kupić prezenty od najzdolniejszych plakacistów, kolekcjonerów polskiej szkoły plakatu i autorów pięknych, wielkoformatowych grafik. Na stoiskach będą też czekały tzw. umilacze czasu i rozmaite gadżety, m.in notesy, kalendarze, puzzle, zakładki do książek i albumy artystyczne. Idealne jako oryginalne i stylowe prezenty do podarowania bliskim!

Targi Plakatu - odkryj polskich twórców i zanurz się w świecie sztuki graficznej

Targi Plakatu to wyjątkowe wydarzenie, skupiające polskich twórców dzięki którym plakat powrócił do łask oraz do wnętrz urzędów, biur i domów. To okazja do poznania artystów osobiście, zdobycia sygnowanych, unikalnych egzemplarzy plakatów oraz do edukacji graficznej najmłodszych.

Jeśli nie możecie wybrać się do Warszawy, nic straconego! W dniach 1-20 grudnia plakaty w promocyjnych cenach kupicie także online, na platformie targiplakatu.pl/sklep

Targi Plakatu 2023 - miejsce spotkania artystów i miłośników sztuki

Warszawa, Dom Towarowy Braci Jabłkowskich ul. Bracka 25
oraz na platformie targiplakatu.pl/sklep

Online i offline - okres Targów Plakatu w grudniu 2023

  • 10 grudnia 2023 w godzinach 11:00-19:00 (Warszawa). Wstęp 10 zł - bilety do kupienia na miejscu
  • 1-20 grudnia 2023 (online)

Wydarzenie Facebook: facebook.com/events/s/targi-plakatu-zima-2023