Warszawa, serce Polski, znów staje się areną niezwykłego wydarzenia, które przyciągnie miłośników sztuki z całego kraju. Już 3-4 lutego, w zabytkowej przestrzeni Wytwórni Wódek Koneser na północnej Pradze, odbędzie się Targowisko Sztuki - wydarzenie, które w swojej istocie łączy pasję, kreatywność i niepowtarzalną okazję do zdobycia oryginalnych dzieł sztuki.

Spotkanie z unikatową sztuką w sercu warszawskiej Pragi

„Butelkownia”, nowoczesna przestrzeń eventowa, na dwa dni zamieni się w artystyczną galerię, gdzie wyselekcjonowani artyści zaprezentują swoje dzieła. Setki unikatowych obrazów, grafik i rzeźb będą dostępne na wyciągnięcie ręki dla każdego, kto pragnie otoczyć się pięknem i oryginalnością. To nie tylko okazja do zakupu wyjątkowych dzieł sztuki, ale również moment, by stać się częścią twórczego procesu. Kupując dzieło, nie tylko wzbogacasz swoje wnętrze, ale także wspierasz artystów, dając im możliwość dalszego rozwoju i tworzenia.

Osobiste spotkania z artystami i wsparcie dla lokalnych społeczności

Targowisko Sztuki to przestrzeń, gdzie twórca i odbiorca mogą nawiązać bezpośredni kontakt, dzieląc się historiami, inspiracjami i pasją do sztuki. Wydarzenie to jest również niepowtarzalną okazją do osobistego spotkania z artystami. Poznaj ludzi, którzy wkładają swoje serce i duszę w każdy pędzel, każdą kreskę. Zrozumienie procesu twórczego, inspiracji i technik, które kryją się za każdym dziełem, otwiera nowe perspektywy i wzbogaca doświadczenie estetyczne.

Targowisko Sztuki w Koneserze - Gdzie historia spotyka nowoczesność

Targowisko Sztuki w „Koneserze” to więcej niż zakupy. To doświadczenie, które łączy w sobie pasję do sztuki z historią i charakterem miejsca. „Butelkownia”, z jej industrialnym duchem i nowoczesnym designem, staje się idealnym tłem dla artystycznych dzieł, tworząc niezapomnianą atmosferę. Zapraszamy wszystkich, dla których sztuka jest ważną częścią życia, do wzięcia udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu.

Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym kolekcjonerem, czy dopiero rozpoczynasz swoją przygodę ze sztuką, Targowisko Sztuki oferuje coś dla każdego. Przyjdź, by czerpać inspirację, rozmawiać o sztuce i być częścią społeczności, która wspiera twórczość i innowacyjność. Nie przegap tej wyjątkowej okazji, by stać się częścią świata sztuki. Targowisko Sztuki w Koneserze to nie tylko zakupy, to przede wszystkim doświadczenie, które pozostaje w pamięci na długo. Przyjdź i przekonaj się, jak sztuka staje się życiem!

Informacje praktyczne:

Data: 3-4 Lutego

Godziny otwarcia: Sobota, 3 lutego: 11:00 - 18:00; Niedziela, 4 lutego: 11:00 - 17:00

Miejsce: Centrum eventowe Butelkownia, plac Konesera 2, Warszawa

Wstęp: Wolny

Zapraszamy na Targowisko Sztuki - miejsce, gdzie pasja spotyka się z twórczością, a sztuka staje się dostępna dla każdego.