Zapraszamy na ekscytujące wydarzenie artystyczne, które odbędzie się 9-10 marca w prestiżowej, nowoczesnej przestrzeni Butelkowni na Placu Konesera w Warszawie. Targowisko Sztuki to nie tylko zwykłe wydarzenie - to prawdziwe święto sztuki dostępnej dla każdego.

Plac Konesera wypełniony sztuką z całej Polski! Targowisko rusza już 9 marca!

Tego dnia Plac Konesera ożyje kreatywnością, talentem i inspiracją, gdy 90 wyselekcjonowanych twórców z całej Polski zaprezentuje swoje niepowtarzalne dzieła. To nie tylko okazja do zakupu oryginalnych dzieł sztuki, ale także do spotkania i rozmowy z utalentowanymi artystami. 

W prestiżowej, nowoczesnej przestrzeni Butelkowni czeka na Was niezwykłe doświadczenie artystyczne. Przyjdźcie, aby czerpać inspirację, rozmawiać z twórcami i być częścią tej niezwykłej atmosfery.

Dlaczego warto przyjść na to wydarzenie i kupować dzieła sztuki? Ponieważ każde dzieło ma swoją historię, swoją duszę i moc. W dzisiejszym świecie, w którym czasami trudno odróżnić oryginał od kopii, zakup dzieła sztuki staje się wyjątkowym gestem. To inwestycja w unikalność, w piękno i w emocje, które towarzyszą nam każdego dnia.

Przyjdźcie na Targowisko Sztuki w Placu Konesera i pozwólcie, by sztuka weszła w Wasze życie. To nie tylko zakupy - to podróż przez świat wyobraźni, emocji i piękna. Dołączcie do nas, aby wspólnie celebrować kreatywność!

TARGOWISKO SZTUKI 9-10 marca

GODZINY OTWARCIA: sobota, 9 marca: od 11:00 do 18:00 niedziela 10 marca: od 11:00 do 17:00

WSTĘP WOLNY

Centrum eventowe Butelkownia, plac Konesera 2, Warszawa

targowiskosztuki.com