Oto okazja, której nie możesz przegapić – 6-7 kwietnia, Centrum Praskie Koneser w Warszawie przemieni się w miejsce pełne inspiracji dla wszystkich pasjonatów sztuki. Czeka Cię prawdziwa uczta dla zmysłów!

Zaplanuj swój artystyczny weekend! Zapraszamy na niezwykłe Targowisko Sztuki 6-7 kwietnia w Warszawie!

Wyselekcjonowani artyści zaprezentują swoje wyjątkowe dzieła, oferując Ci setki obrazów, grafik i rzeźb do nabycia. To doskonała szansa, by wzbogacić swoją kolekcję o oryginalne dzieła sztuki, które będą ozdobą Twojego domu lub biura.

Odwiedzając Targowisko Sztuki poczujesz się jak w królestwie sztuki. Znajdziesz tu inspirującą atmosferę, w której spotkania z artystami staną się dla Ciebie niezapomnianym przeżyciem. To świetna okazja, by dowiedzieć się więcej o procesie twórczym i inspiracjach, które skrywają się za poszczególnymi dziełami.

Prestiżowa, nowoczesna przestrzeń "Butelkowni" i setki dzieł sztuki stworzą wyjątkowy klimat, sprzyjający zarówno doświadczonym kolekcjonerom, jak i nowym entuzjastom sztuki. Każda praca prezentowana podczas targowiska jest starannie wyselekcjonowana, co gwarantuje wysoką jakość i wartość artystyczną.

Przyjdź i dołącz do naszej społeczności miłośników sztuki! Targowisko Sztuki to nie tylko możliwość zakupu wyjątkowych dzieł, ale także okazja do odkrywania nowych talentów, inspirujących rozmów i wspólnej pasji. Niech sztuka wypełni Twoje życie nowymi barwami i emocjami! 

Dlaczego warto inwestować w sztukę, zwłaszcza kupując bezpośrednio od artystów?

Bezpośredni kontakt: To więcej niż tylko zakupy. Pozwala to na bezpośrednią interakcję z twórcą, otwierając drzwi do historii i inspiracji stojących za dziełem.

Unikalność: Każde dzieło jest niepowtarzalne, nosząc w sobie nie tylko technikę, ale także duszę artysty. To inwestycja w oryginalność i wyjątkowość.

Wsparcie dla artystów: Kupując bezpośrednio od artysty, dajesz mu wsparcie i zachętę do dalszego rozwoju swojego talentu. To krok ku ożywieniu lokalnej sceny artystycznej.

Emocje i inspiracja: Sztuka wywołuje emocje, pobudza wyobraźnię i inspiruje do refleksji. Dzięki niej, nasze otoczenie staje się miejscem pełnym życia i wyjątkowych doznań.

Kreowanie przestrzeni: Unikalne dzieła sztuki pozwalają nam tworzyć przestrzeń, która odzwierciedla naszą osobowość i styl życia. To nie tylko ozdoba, ale także manifestacja naszych pasji i zainteresowań.

Przyjdź na Targowisko Sztuki w Butelkowni i odkryj niezwykłe dzieła stworzone przez utalentowanych artystów. To nie tylko zakupy, to podróż przez świat wyobraźni i inspiracji!

MIEJSCE: Centrum Eventowe Butelkownia, Koneser, Plac Konesera 2, Warszawa.

GODZINY OTWARCIA:

sobota 6 kwietnia: 11:00 - 18:00

niedziela 7 kwietnia: 11:00 - 17:00

Wstęp bezpłatny

Portal www.czasnawnetrze.pl jest patronem medialnym tego wydarzenia.

Więcej informacji na: http://targowiskosztuki.com

Kontakt: info@targowiskosztuki.com