Co wywołuje największy uśmiech na twarzach dziadków? Oczywiście czas spędzany w gronie rodziny, a przede wszystkim ten z wnukami. To właśnie dla tych wyjątkowych momentów zostały stworzone Tygryski GOLD - chrupki kukurydziane dla małych i dużych, młodszych i starszych. Każdej, nawet zwykłej chwili, potrafią nadać smaku i prawdziwej chrupkości. Jeśli więc planujesz niebawem wizytę u Babci i Dziadka, bo ich święto przecież lada chwila, nie zapomnij zabrać ze sobą ulubionych przekąsek. Na widok Tygrysków z pewnością ucieszą się jak dzieci!

Często mówi się, że rodzice są od wychowania dzieci, a dziadkowie od ich rozpieszczania. Niewątpliwie coś w tym jest i zapewne dlatego więź, jaka łączy z nimi wnuki, jest tak unikalna. Czas spędzany z babcią i dziadkiem to najczęściej poznawanie świata podczas wspólnej zabawy, mnóstwo uśmiechu, radości i oczywiście pysznych przekąsek wokół. Przecież to naturalne, że u dziadków zawsze jest „coś do chrupania”, prawda? A Tygryski GOLD stanowią doskonałą przekąskę dla małych i dużych, młodszych i właśnie tych nieco starszych, z którymi warto celebrować wspólne chwile nie tylko od święta.

Dlaczego warto chrupać z dziadkami akurat Tygryski GOLD? Ich sekretem jest przede wszystkim smak. W ich wyborze aktywny udział mieli dojrzali studenci z Uniwersytetu Trzeciego Wieku, którzy postawili na pyszną paprykę, aromantyczny ser i solony karmel. Ponadto nie znajdziemy w nich oleju palmowego ani wzmacniaczy smaku, zostały za to wzbogacone błonnikiem pokarmowym, rekomendowanym w diecie seniorów i, jako jedyne na rynku wśród produktów z tym składnikiem, są bezglutenowe. Opakowania mają zaś większą gramaturę, bo przecież Tygryski uwielbiają, jak się nimi dzieli!

Wniosek? Skoro Babcia i Dziadek zasługują na to co najlepsze, koniecznie zadbaj o zapas Tygrysków GOLD w ich domu. Bo dobrze mieć je pod ręką zawsze, gdy najdzie nas ochota na przekąszenie czegoś mega smacznego.

Tygryski GOLD chrupki kukurydziane o smaku paprykowym/serowym/solony karmel: 3,49 zł/ 100 g

Więcej informacji na: www.tygryski.pl