Spieki wielkoformatowe to wymarzony produkt do kuchni, łazienki, ale nie tylko… Barwione w masie, zachowują kolor zarówno na powierzchni, jak i w przekroju, co sprawia, że jest to idealny materiał wykończeniowy do blatów, wysp kuchennych, parapetów, schodów, kominków, donic, stołów czy innych obiektów przestrzennych.

Spieki wielkoformatowe można poddawać mechanicznej obróbce niczym naturalny kamień. Jednocześnie produkt wyróżniają między innymi odporność na zarysowania, wysokie i niskie temperatury, środki chemiczne, plamienie od artykułów spożywczych oraz promieniowanie UV. Dzięki temu produkt zachowa swoje walory estetyczne przez lata, dając gwarancję jakości, wytrzymałości i zadowolenia z końcowego efektu.

Nowa linia spieków wielkoformatowych TRI-D Ceramiki Paradyż to zainspirowany naturalnymi kamieniami ponadczasowy set w dwóch formatach: 1600 x 3200 mm i 1230 x 3200 mm oraz grubościach: 12 i 20 mm.

Spektakularne wzornictwo, funkcjonalność i najwyższa jakość to główne cechy i przewagi tego tak szlachetnego materiału. Wielofunkcyjne, łatwe w utrzymaniu czystości i bardzo atrakcyjne wzorniczo, zachęcają klientów do szerokiego stosowania w otaczających go przestrzeniach.

Poszerzając portfolio Ceramiki Paradyż o linię spieków wielkoformatowych TRI-D, nieustannie przekraczamy granice, rozwijamy się, oferując produkt multikompleksowy, dając równocześnie klientowi nieograniczone możliwości projektowe i estetyczne.