Trendy wnętrzarskie zmieniają się co roku. W takim razie jaką sofę czy narożnik wybrać do swojego salonu? Mebel tapicerowany wybieramy z pewnością na dłużej niż popularność danego trendu. Na co się zdecydować, aby Twój salon pozostawał modny przez lata?

Mebel tapicerowany odgrywa decydującą rolę w salonie. Dlatego tak istotne jest, by wybrać model w równym stopniu modny, jaki i wygodny oraz dopasowany do potrzeb. W salonach Agata, poza dostępnością produktów w różnych stylach, meble tapicerowane można dostosowywać do swojego pomieszczenia między innymi dzięki modułowości oraz, co bardzo ważne, możliwości wyboru rodzaju i kolorystyki tkaniny. To świetny sposób, aby zaaranżować przestrzeń, która pozostanie modna na lata, ale także dopasowana do potrzeb domowników.

Rok 2023 to powrót eklektyzmu, czyli eksperymentowania i mieszania stylów. Można tworzyć aranżacje z dodatków i mebli reprezentujących różne nurty. Połączenie przyjemnej w dotyku tkaniny bouclé w neutralnej kolorystyce ze złotymi dodatkami i stolikiem na metalowej ramie z blatem imitującym marmur? Czemu nie! Zarówno narożnik Mandello Plus, jak i stolik znajdziesz w salonach Agata.

Co więcej, w trendy jak najbardziej wpasowuje się również smukła noga wykonana z czarnego metalu. Brak ostrych krawędzi i wysoka noga sprawiają, że mebel nadaje salonowej aranżacji lekkość.