Do niedawna Galerię Luster mogliśmy odwiedzać tylko wirtualnie. Od 17 grudnia w Warszawie przy ulicy Niecałej 7 działa showroom, w którym oferowane przez sklep internetowy lustra możemy zobaczyć na własne oczy i, rzecz jasna, zamówić.

Nowe niezwykłe miejsce na wnętrzarskiej mapie Warszawy - showroom, w którym poczujemy się jak na progu innej rzeczywistości.

W Galerii Luster na Niecałej 7 znajdziemy ponad 300 wzorów luster w różnych stylach. Wszystkie robione są ręcznie przez polskich artystów, a przez to unikalne, niezwykłe, magiczne...

W Galerii Luster - podobnie jak w jej internetowym pierwowzorze - można zamówić wykonanie wybranego lustra pod wymiar, w ulubionej kolorystyce lub stylu, albo zlecić zaprojektowanie lustra do konkretnego wnętrza.

- Lustra to biżuteria dla wnętrza - mówi Urszula Kowalczuk, pomysłodawczyni i współwłaścicielka Galerii Luster - dlatego przykładamy szczególną wagę, aby klient, który kupuje u nas lustro, miał poczucie, że to przedmiot jedyny w swoim rodzaju, ozdoba i wizytówka domu.

Galeria Luster - showroom
Warszawa, ul. Niecała 7, (100 m od Teatru Wielkiego)
poniedziałek - piątek w godz. 12 - 20
sobota w godz. 12 -16

Sklep internetowy - www.galerialuster.pl