Suszarka AEG T75470AH z linii AEG Neu Kollektion jest skuteczna, cicha i niezwykle oszczędna. Zużywa aż o 40% mniej prądu niż urządzenia klasy energetycznej A, bo zastosowano w niej nowoczesną technologię Heat Pump - pompę ciepła.

Niektórzy obawiają się, że suszarka może zniszczyć ubrania. Rzeczywiście, jeśli delikatną tkaninę będziemy suszyć w zbyt wysokiej temperaturze, efekt może być opłakany. Jednak suszarka AEG Sensidry z technologią Heat Pump - pompą ciepła - znakomicie suszy w temperaturze niższej nawet o 25°C niż w tradycyjnych suszarkach kondensacyjnych. A niższa temperatura to oszczędność energii i pewność, że nawet delikatne tkaniny zniosą suszenie bez szwanku.

Dodatkowo suszarka AEG T75470AH dopasowuje zużycie prądu do ilości rzeczy. I chociaż wciąż bardziej ekonomiczne jest suszenie pełnego lub prawie pełnego załadunku, to w sytuacji awaryjnej, gdy do suszenia wrzucamy pojedyncze rzeczy, suszarka AEG ograniczy pobór energii do niezbędnego minimum.

Czujnik wilgotności pozwala wyjąć pranie całkiem suche albo lekko wilgotne i potem rozwiesić. Cokolwiek wybierzemy, duży bęben Protex Plus i specjalny system przepływu powietrza zadbają o to, by rzeczy nie były bardzo pogniecione.

Wybór odpowiedniego programu w suszarce AEG nie będzie sprawiał żadnych trudności. Są w niej ustawienia odpowiednie dla: jeansu, bawełny, odzieży sportowej, wełny czy jedwabiu i bielizny.

Jeśli bardzo się spieszymy, program Ekstra Szybki Mix wysuszy 2 kg różnych ubrań w zaledwie 35 minut. Z kolei program Ekstra Cichy da nam pewność, że suszarka nie będzie przeszkadzała domownikom i sąsiadom, jeśli uruchomimy ją nocą.

Obsługa suszarki jest bardzo prosta, a na czytelnym panelu LCD dobrze widać wszystkie parametry, m.in. czas do zakończenia programu.

źródło i zdjęcie: www.aeg.pl