Po raz drugi zapraszamy na targi sztuki bez tytułu© - tym razem zaczną się podczas warszawskiej Nocy Muzeów i potrwają do niedzieli.

Patronat Czas na WnętrzeTargi bez tytułu© rozpoczną się 19 maja 2012 roku o godzinie 12, w dniu warszawskiej Nocy Muzeów i potrwają do niedzieli 20 maja. Zachęcamy więc do włączenia ich do listy atrakcji, jakie planujecie odwiedzić tego wieczoru. Odbędą się w salach wystawowych Biblioteki Uniwersytetu Warszawskiego na ul. Dobrej 56/66.

Targi sztuki bez tytułu© to przeglądowa wystawa prac twórców różnych pokoleń i stosujących różnorodne techniki - wydarzenie kulturalne, a jednocześnie promocja artystów.

Na targach bez tytułu© prezentowane jest malarstwo, grafika, rzeźba, instalacje i wszystko, co się w tych ramach nie mieści. To znakomita okazja, aby poznać najciekawsze tematy sztuki współczesnej - bez komentarzy krytyków i opinii marszandów, bo tutaj ostatnie słowo należy do odbiorcy.

Targi bez tytułu© udostępniają przestrzeń artystom i galeriom, które prezentują jednego wybranego artystę. Wszystkie prezentowane prace można kupić.

źródło i zdjęcia: Rempex