Wśród jesiennych nowości salonach Inne Meble coś dla siebie znajdą i wielbiciele klasyki, i nowoczesnych trendów. Fotele Lord i Diuk to ukłon w stronę tradycji, natomiast meble w tkaninach obiciowych AquaClean - dobrodziejstwo najnowszych technologii.

Stylizowane fotele Diuk i Lord nawiązują do mebli z XVIII wieku, jednak dzięki zastosowaniu naturalnych materiałów pasują i do współczesnych wnętrz.

Diuk to wygodne tapicerowane krzesło z podłokietnikami, Lord - dostojny, wygodny fotel uszak. Obydwa mają dębowe ramy w naturalnym kolorze i lniane obicia (do wyboru 2 wzory - gładkie oraz w pasy). Po prostu kwintesencja klasyki.

Wygodę gwarantują sprawdzone, tradycyjne kształty foteli i siedziska z miękkiej gąbki. Jeśli jeszcze dobierzemy podnóżek, jedynym zmartwieniem będzie to, że z fotela czasem jednak trzeba wstać. Kolejną miłą niespodzianka jest to, że fotele Diuk i Lord można teraz kupić w promocyjnej cenie.

AquaClean - tkaniny odporne na plamy

Wybierając obicie kanapy lub fotela ze względów praktycznych najczęściej decydujemy się na ciemne kolory, tkaniny o nieregularnej strukturze lub wzorzyste. Po prostu na takich meblach zabrudzenia nie będą tak bardzo rzucać się w oczy.

Jeżeli nie chcemy się martwić o plamy, możemy wybrać tkaninę z powłoką AquaClean. Dzięki "molekularnej zbroi", która otacza włókna, zabrudzenia nie wnikają w nie, a wszystkie plamy bez trudu usuniemy za pomocą wilgotnej szmatki.

Dzięki odpornej na plamy tkaninie nawet jasnej sofie niestraszne będą ani harce naszych dzieci, ani tak chętnie przesiadujący na niej czworonożni ulubieńcy.

Tkaniny AquaClean występują w szerokiej gamie kolorów o różnorodnych fakturach. Oprócz gładkich materiałów są również wzory kwiatowe i geometryczne w ciekawych zestawieniach barwnych. Z bogatej oferty tkanin AquaClean każdy wybierze coś do swojego wnętrza.

źródło i zdjęcia: www.innemeble.pl